ערוץ 10 והוט בין הזוכים בתחרות פרומקס BDA לפרומואים

בין השאר זכה ערוץ 10 על הפרומואים של "המקור" ושל תוכנית יום שישי החדשה

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

כמה זוכים ישראלים בתחרות פרומקס BDA לפרומואים. בין הזוכים: ערוץ 10, שגרף גביע זהב וגביעי כסף וזהב לפרומואים לכמה תוכניות וחברת הכבלים הוט, שזכתה אף היא בגביע זהב ובגביע כס.

פרומקס BDA היא תחרות שנתית הנערכת בין תשדירי פרומו נבחרים ברחבי העולם, בקטגוריות שונות. בתחרות שהתקיימה אתמול (חמישי) זכה ערוץ 10 בחמישה פרסים: זהב בקטגורייה "פרס מיוחד" על תשדיר הקידום לתוכנית יום שישי החדשה של הערוץ, זהב גם לתשדיר הקידום של "המקור", שבו נראים חברי כנסת ופוליטיקאים מוטרדים בשל שובה הקרב של התוכנית (תשדיר זה זכה גם בפרס כסף בקטגוריה "תשדיר בתקציב נמוך") וגביע כסף לפרומו הבובות של תוכנית ההומור "בובה של מדינה". בקטגוריה "פרומו לסדרת טלוויזיה" זכה הפרומו של "בייבי בום" בגביע כסף.

הוט זכתה בזהב על פרומו אפליקציית הווי־או־די שלה לטלפון החכם ופרס כסף על יום הולדת שמונה לווי־או־די.

רביב דרוקר, ממגישי "המקור"צילום: מוטי מילרוד

זכיינית ערוץ 2 רשת זכתה בחמישה פרסים בטקס, שני פרסי זהב לפרומו "אקס פקטור", עבור השקת תכנית חדשה ובתחום העיצוב. שני פסלוני כסף ניתנו לזכיינית על קמפיין מיתוג התכנית, גביע כסף להשקת "משחקי השף" וגביע ארד לקמפיין המיתוג לתכנית "אקס פקטור". זכיינית ערוץ 2 השנייה, קשת, זכתה בפרס ארד אחד לקידום "מאסטר שף" ואילו חברת הלוויין יס זכתה בשני פרסי ארד - לקידום שירות יס גו ולסרט "גברים בשחור".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ