רייטינג של 7.1 מיליון לפרק הסיום בעונה הרביעית של "משחקי הכס"

פרק הסיום של העונה הרביעית ב"משחקי הכס", נצפה על ידי 7.1 מיליון בני אדם בארצות הברית, עלייה לעומת הצפייה בפרק הקודם. העונה כולה שברה שיאי הזמנות בוי-או-די של יס

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רותה קופפר

פרק הסיום מרובה המיתות בעונה הרביעית של הסדרה הפופולרית ביותר של ערוץ HBO, "משחקי הכס", נצפה על ידי 7.1 מיליון בני אדם בארצות הברית, מספר שהוא כמעט בבחינת שיא לסדרה. נתון זה מציין עלייה לעומת הצפייה בפרק הקודם, שבו צפו 6.9 מיליון בני אדם, אבל ירידה קלה מהשיא שנקבע השנה בפרק ששודר ב-18 במאי, שבו צפו 7.195 מיליון. אמנם מדובר בעלייה משמעותית מפרק הסיום של העונה הקודמת, שבו צפו 5.39 מיליון איש.

בתחילת החודש ערוץ HBO דיווח כי הסדרה נהפכה לנצפית ביותר בתולדות הערוץ. לפי מדד נילסן הפרקים המשודרים ב-HBO צוברים כ-18.6 מיליון בצפייה במכשירי ההקלטה ובשאר פלטפורמות. השיא הקודם נרשם ב-2002 ל"סופרנוס", בתקופה שקדמה למכשירי הקלטה טלוויזיוניים. גם בישראל שברה העונה הרביעית שיאים, כאשר פרקיה הוזמנו מעל חמישה מיליון פעמים בשירות הוי-או-די של יס.

מתוך העונה הרביעית של "משחקי הכס"צילום: באדיבות yes/HBO

בחודש אפריל, יומיים אחרי עלייתה של העונה הרביעית, נודע כי סדרת הפנטזיה של ג'ורג' ר"ר מרטין, תימשך לפחות עד העונה השישית שלה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ