הערב בטלוויזיה |

חליפות העתים

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רותה קופפר

הסדרה "Suits", הסובלת מהעדר תשומת לב שלה היא ראויה, תשוב הערב ליס דרמה לעונה רביעית, זמן קצר לאחר שידורה בארצות הברית. בסיום העונה השלישית, מייק קיבל הצעה לעבודה בחברת השקעות בנקאית ובחר לעזוב את "פירסון־ספקטר", ואת הארווי, שנעזב גם על ידי סקוטי (שנוכחותה בעונה תהיה מצומצמת), וחמק ממאסר. העונה הרביעית מתחילה כמה חודשים לאחר סיום העונה הקודמת. מייק התאקלם בעבודתו החדשה, אבל לא יתרחק יותר מדי ממשרד עורכי הדין שעזב. יחסי האחים, ומעסיק־מועסק של מייק והארווי עתידים להשתנות מאוד בעקבות השינוי במקום העבודה. גם מערכת היחסים של מייק ורייצ'ל, שממשיכה לעבוד בפירסון־ספקטר, תיפגע. דונה, יד ימינו של הארווי, תהיה הראשונה להבין את השינוי הגדול שבהמשך, אבל לא בטוח שתוכל להשפיע על ההתרחשות.

"Suits". יס דרמה, 21:15

מוטב מאוחר

באיחור מה מעלים בהוט קומדי סנטרל את העונה החמישית של הקומדיה הפארודית "קומיוניטי", כאשר כבר נודע כי ברשת אן־בי־סי כבר הוחלט שלא להפיק עוד פרקים ממנה. את העונה הזאת, שישודרו פרקים שלה ברצועה לילית (וכן בווי־או־די) שב וכותב יוצרה המקורי דן הרמון, דבר ששיפר אותה, אבל לא הציל אותה מהגזירה.

"קומיוניטי". הוט קומדי סנטרל, 22:30

מתוך "קומיוניטי"

הולך ומסתבך

עונה חדשה גם לדרמת הפשע בכיכובם של זוכה האמי אריק מוקרמק ("ויל וגרייס") ורייצ'ל לי קוק ("יש לי את זה"). בעונה זו החיים האישיים של ד"ר דניאל פירס, פרופסור אקסצנטרי לתופעות נוירולוגיות ומצבים נפשיים (מקורמיק) מסתבכים מעבר למצופה. במקביל, דוני, בן זוגה לשעבר של קייט (לי קוק), שב לשיקגו במסגרת עבודתו כעוזר התובע האמריקאי, ושם לו למטרה להשיב את קייט לחייו.

"תפיסה". הוט־זון, 22:00

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ