צפייה ישירה: מאנייקים לא מתים, הם מתחלפים

מה הקשר בין "פארגו" ל"שובר שורות"? עד מתי ירכבו על טרנד החטיפות בארצות הברית? מה עשה דורון מירן אחרי שיצא מהבית? כל מה שחם על המסך הקטן

מור קומפני, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מור קומפני, עכבר העיר

עוד לא נרגענו מהחזרה של "כתום זה השחור החדש" וכבר הגיעה הבשורה המשמחת על עונה שלישית. מכיוון שכותבת שורות אלו בלעה את העונה השניה כאילו הייתה קאפקייק נוטלה בן יומו, כל שנותר הוא להתנחם בראיונות שהעניקו כוכבות הסדרה סביב חזרתה למסך. לאחרונה הייתה זו טיירין מאנינג, שמגלמת את דמותה של טיפאני דוגט (פנסטאקי) בסדרה. בראיון למגזין "GQ", סיפרה מאנינג שלמרות שהיא רגילה להיות מלוהקת לשחק דמויות "משוגעות", פנסטאקי הייתה חתיכת אתגר.» בפרקים הקודמים של צפייה ישירה"עוד בשלב התסריט ידעתי שזה הולך להיות קשה", מספרת מאנינג. "אני ממש לא היא ובחיים אני מאוד רגישה. פנסטאקי היא ראש מדבר, כמו בובה מלאת שנאה שפשוט יורה כל מה שעובר לה בראש. אפשר לומר שהשיניים עזרו לי. מהרגע שיצאתי מחדר האיפור יכולתי להתחבר לטירוף הזה. פשוט הסתכלתי במראה ונתתי לזה לקחת אותי לקיצוניות". עוד מספרת מאנינג שכדי להכנס לדמות לפני סצנה חשובה, היא משננת את רשימת המרכיבים שיש במת': "יש לי בטלפון יוטיוב שמסביר מה בדיוק מכניסים לשם. זה כל כך מטורף, שאני כבר יודעת את הרשימה הזו בעל פה ומשננת אותה לעצמי, ודווקא זה מה שעוזר לי להתרכז יותר מהכל". נתפס עם "בנות" המגזין גלאמור חשף כי השחקן זקארי קווינטו ("אימה אמריקאית", "גיבורים", "עמוק באדמה") ישתתף בעונה הבאה של "בנות". איך הם יודעים? ובכן, טוב ששאלתם. מסתבר שקווינטו נתפס במהלך ריב סוער עם לינה דנהאם, כוכבת ויוצרת הסדרה ברחוב ניו יורקי אקראי, ורק בדיעבד התברר שהריב הוא חלק מסצנה. גלאמור מיהר לדווח על הליהוק החדש, אך לא מסר פרטים נוספים על אופי דמותו של קווינטו או על העונה החדשה של הסדרה. אמא מחליפה

בארצות הברית ממשיכים לרכב על טרנד החטופים והחטיפות במסך ("הומלנד", אסירים") עם דרמה חדשה של רשת MTV, על נערה שמגלה כי מי שחשבה לאמה היא למעשה אשה שחטפה אותה מהמשפחה האמיתית שלה. הסדרה תקרא "Finding Carter" והיא תעלה לשידור ב-8 ביולי. כאן תוכלו להתרשם מהטריילר הקיטשי למדי ולקוות לא להתעלף מעודף סוכר:

הימור בטוח כוכב "שרלוק" ו"פארגו", מרטין פרימן, התראיין לטלגרף בסיום העונה הראשונה והמוצלחת של הסדרה, וסיפר כי מעולם לא נערך לו אודישן על מנת להתקבל לתפקיד לסטר נייגארד. מדובר בעובדה מפתיעה במיוחד מאחר ופרימן הוא בריטי, וב"פארגו" מגלם לוזר אמריקאי כהלכתו עם מבטא מושלם. "קיבלתי את ההצעה מנוח האולי שהכיר דברים אחרים שעשיתי", הודה פרימן. "הפתיע אותי שהוא אפילו לא רצה לשמוע אותי עושה מבטא אמריקאי. אם לא הייתי טוב בכל העניין הזה של לאמץ מבטא זר, זה יכול היה להגמר רע מאוד". עוד ציין פרימן בראיון שהעונה הבאה כנראה תכיל סיפור מסגרת שונה לגמרי, עם קאסט אחר. באשר לדמותו של של נייגארד סיפר: "הוא הזכיר לי את וולטר וויט מ'שובר שורות'. בעצם כל מה שצריך לעשות כשמגלמים דמות כזו, זה להזכר מה זה להיות בן 12".

אלף כוכבים נופלים

ונסיים עם פנינה: עוד לא הספקנו להגיד יאחלוולאו ודורון מירן, המודח הטרי מבית "האח הגדול", משחרר לרשת דואט עם בתו מירן מירן (הוא אהב את דוראן דוראן ולכן קרא לה כך, אל תכנסו לזה). השיר נקרא "אלף כוכבים" וכתב אותו יוסי גיספן ללחן של בן מירן. תוכלו להתענג עליו כאן, אם כי אנחנו בהחלט מעדיפים את "נשבע לך לא בוגד" האלמותי.