בקרוב: סדרה חדשה ליוצר "עבודה ערבית" סייד קשוע

בימים אלו מצטלמת סדרה חדשה ליוצר "עבודה ערבית", סייד קשוע. הסדרה החדשה תהיה בעלת מאפיינים אוטוביוגרפיים ותתאר את חייו של יוצר הסדרה. בן דמותו של קשוע יהיה השחקן יוסף סוויד

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

סדרה חדשה ליוצר "עבודה ערבית", ופובליציסט "הארץ", סייד קשוע. הסדרה בעלת המאפיינים האוטוביוגרפיים, החלה להצטלם השבוע, ומספרת על תסריטאי פלסטיני אזרח ישראל, יוצר הקומדיה "עבודה ערבית". את בן דמותו של קשוע יגלם השחקן יוסף סווייד. "אשתו" היא השחקנית רובא באלל ואת הסוכן שלו יגלם ערן זרחוביץ'. את חברו של סווייד, במאי "עבודה ערבית" בסדרה, יגלם הבמאי האמתי של "עבודה ערבית", שי קפון.

הסדרה החדשה נראית כהתקרבות נוספת של קשוע לעיסוק ישיר בחייו. "עבודה ערבית" עסקה בעיתונאי בן דמותו, החי בירושלים ומנסה לגשר על משבר הזהות שלו ושל משפחתו. כעת הוא עוסק במי שיצר את הסדרה, ועובר חשבון נפש בהתקרבו לגיל 40, תוך שהוא ובני משפחתו מתמודדים עם משבר זהות והגדרה עצמית לאומית. בסדרה מחליט היוצר לקחת פסק זמן לפני שהוא נענה ליצירת עונה נוספת ל"עבודה ערבית" והוא מנסה לבחון את חייו, הצלחותיו, משפחתו, הקריירה ויחסיו עם מעגלים רחוקים יותר, כולל עם המדינה. הסדרה מצולמת בימים אלו בירושלים ותשודר, כמו שלוש העונות של "עבודה ערבית", בזכיינית ערוץ 2 קשת.

סייד קשוע

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ