"רמזור" יורדת מהמסך

יוצר הסדרה אדיר מילר הודיע כי היא לא תחזור לעונה נוספת

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

אחרי ארבע עונות ולקראת סיום העונה הנוכחית מודיע יוצר "רמזור", אדיר מילר, כי הסדרה לא תשוב לעונה נוספת. את ההודעה פירסם מילר בחשבון הפייסבוק שלו לפני זמן קצר.

"אני מרגיש שהגיע הזמן לעשות סוף לחרושת השמועות", כתב מילר. "חברים וחברות יקרים, החלטתי שהגיע הזמן לשתף אתכם ולהגיד בקול רם וצלול את מה שאני שומר בבטן כבר חודשים רבים. העונה הנוכחית והרביעית במספר של רמזור היא העונה האחרונה של הסדרה. התלבטתי ארוכות לגבי המהלך הזה (...) אך החלטתי לסיים את פרק 'רמזור' בחיי".

"רמזור"צילום: פיני סילוק

"רמזור", המשודרת בזכיינית ערוץ 2 קשת, מספרת על שלושה חברים בשלבים שונים של חייהם. הסדרה, שנכתבה בידי מילר ורן שריג, זכתה בפרס הקומדיה הטובה בטקס האמי הבינלאומי בשנת 2010 ונמכרה להפקה מחודשת בארצות הברית ולשידור ברוסיה.

במשך השנים נטען נגד "רמזור" כי היא מכילה מרכיבים מיזוגניים. דמויות הנשים בה תוארו כשתלטניות ומשביתות שמחה. בעונה הנוכחית טענו אמהות למשפחות חד הוריות כי היא מבזה אותן ותלונה הוגשה נגדה למשטרה.

רן תלם, סמנכ"ל תכניות בקשת מסר בתגובה: "רמזור החלה את דרכה בקשת לפני שמונה שנים, צמחה, התפתחה והפכה לקומדיה האהובה בישראל. אנחנו מאוד אוהבים את אדיר ומצפים לפרויקטים נוספים שלו בהמשך".

Post by ‎רמזור‎.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ