רותה קופפר

1. "סעודה ים־תיכונית עם יותם אוטולונגי". ערוץ 8, 21:10. השף הישראלי החי ומשגשג בבריטניה, יותם אוטולנגי, יוצא בכל פרקי הסדרה הזאת למדינה אחרת לאורך הים התיכון ומגלה טעמים חדשים. בפרק הערב הוא טועם מהאוכל בקורסיקה.

2. "האמריקאים". יס או, 21:10. שידור חוזר של העונה השנייה של סדרת הריגול המרתקת, המתרחש בשלהי המלחמה הקרה בין הגוש המזרחי למערבי, בשנות ה-80. אליזבת ופיליפ, גיבורי הסדרה, אנשי קג"ב הפועלים בארצות הברית, כשהכיסוי שלהם הוא של משפחה רגילה מהפרוורים, מתמודדים עם הסכנות האמיתיות שבמצבם.

3. "Suits". יס דרמה, 21:15. פרק שני של העונה הרביעית ובו מאבק השליטה ממקם את מייק והארווי, שותפים לשעבר, משני צדי המתרס, והמצב ממשיך להסתבך בגלל מערכת היחסים של מייק ורייצ'ל.

מתוך "פרויקט מסלול"

4. "פרויקט מסלול". הוט3, 21:30. עונה עשירית לסדרת הריאליטי למעצבים מתחילה היום. הסדרה, שהמוטו שלה הוא "יום אחד אתה אין ויום אחר אתה אאוט", שומרת על מעמד אופנתי כבר עשור. בעונה הזאת יופיעו הדוגמניות עם בגדי המתמודדים בטיימס סקוור. בין השופטים יתארחו הזמרת ג'ניפר הדסון, המעצבת פטרישיה פילד והשחקנית היידן פנטייר.

5. "אלוהים אוהב את אוגנדה". יס דוקו, 22:00. סרט תיעודי זה מספק מבט מצמרר על תפקידם של המיסיונרים האמריקאים האוונגליסטים ברדיפת ההומואים במדינה האפריקאית. זהו סרט עטור פרסים של הבמאי זוכה האוסקר רוג'ר רוס ויליאמס על פועלם האגרסיבי של אנשים מהמערב שרוצים "להציל מיליוני נפשות" ביבשת השחורה.

6. "קרוסבונז". יס אקשן, 22:00. סדרה חדשה עם ג'ו מלקוביץ' כשודד ים. בפרק הערב לואו מנסה לדווח על מזימתו של שחור הזקן למרגל הבכיר ויליאם ג'אגר, אך מגלה משהו מפתיע על אודותיו.

7. "כתום זה השחור החדש". הוט וי־או־די. העונה השנייה של הסדרה המצליחה לספר סיפור של עשרות דמויות בבית כלא לנשים, ולעגל כל אחד מהן, היא לא פחות ממכרת מהראשונה.

8. "האחות ג'קי". הוט וי־או־די. גיבורת סדרה זו על אחות חדר מיון המכורה לסמים, ששבה בעונה חדשה החודש, יכלה להשתלב בין גיבורות הסדרה הקודמת, אך היא בינתיים ממשיכה בעבודתה הקשה בבית החולים.

9. "כנופיית בירמינגהם". הוט וי־או־די. סדרה שהיא שחזור של אנגליה ב-1919 ברחובות הפרועים של בירמינגהם אחרי מלחמת העולם הראשונה ולפני תחילת שנות ה-20 ההוללות, ומתרכזת בכנופיה של תומאס שלבי הממונה על ההימורים ושאר חטאים של העיר.

10. "ניקיטה". הוט זון (וי־או־די), 22:45. דרמת המתח והאקשן, בכיכובה של מגי קיו, המבוססת על הסרטים הנודעים והסדרה המצליחה, מגיעה לסיומה בעונתה הרביעית, שעוקבת אחר מסעה של ניקיטה לניקוי שמה, לאחר שהופללה ברצח נשיא ארצות הברית.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ