גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

"חלומות מפלסטיק", שהעונה השלישית שלה תשודר מהערב בערוץ הבידור הישראלי בהוט, וגם בווי־או־די, , היא תוכנית מבלבלת. על פניו, אין טראש מזה: חבורה של טיפוסים, כמה מהם מפורסמים לרגע, המתועדת לפני במהלך ואחרי ניתוחים פלסטיים שעשו ושעליהם הם מפנטזים ומדברים ללא הרף. זוהי אמנם המציאות, אלא שהיא מורכבת מזה, יש בה אמירה ביקורתית נסתרת והיא אפילו נוגעת ללב.

בדירת שיכון בקריית טבעון מתכוננת מעיין חודדה, פעם משתתפת קולנית ב"האח הגדול" והיום פרודה טרייה, בדרך לגירושים, רזה ב-40 קילו, לניתוחים שתעשה בשדיים ובבטן. במספרה שבה היא עובדת, מעל שיערן המוחלק והמובהר של הלקוחות, היא מסבירה שהיא רוצה "הכל טבעי". מראית העין של העוצמה שהיא מנסה לשדר, מתפוררת ברגע. באולם במתנ"ס באשקלון, מלמד שי גוטמן ילדות שיעורי ריקוד. הוא חולם להיות מפורסם, שיצלמו אותו ויכירו אותו, אבל החלומות הגדולים עומדים בסתירה עצובה למציאות. מי שהיה ילד שמן מאוד וירד בעקבות ניתוח 100 קילו, לא מצליח לחבב את עצמו. ושני קיידר, צעירה מתוקה ומאוהבת, מספרת על אהבת האמת שיש לה. היא חולמת על ניתוח לשיפוץ האף, שהוא כמעט כליל שלמות, ובן זוגה, הרחוק משלמות, מתבונן בה ומעיר שכל אלטרנטיבה תהיה טובה מזה.

"חלומות מפלסטיק", הוט בידור ישראליצילום: אלדד רפאלי

בפרקים הבאים (שלושה פרקים משודרים בשבוע) יצטרפו דמויות נוספות לסדרה, שכל האווירה האופטימית שבה, הלוק המצוחצח והמוזיקה המתוקה, לא מסתירים מה את מה שהיא באה לומר באמת.

"חלומות מפלסטיק", הוט בידור ישראלי, 22:30

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ