מור קומפני, עכבר העיר

אין טלוויזיה טובה יותר. בחיי. אני אפילו לא מדברת על תחושותיי הקשות מאז ש"שובר שורות" עזבה אותי. הבנתי שזה נגמר, המשכתי הלאה (סוג של), וניסיתי באמת להתמכר למשהו חדש. אז "כתום" אירחה לי חברה לא רעה, "בלש אמיתי" הייתה אדולן סביר ו"פארגו" הייתה מצוינת, ובכל זאת, זה לא זה. אני ממתינה בציפייה דרוכה לשובה של "הסקס של מאסטרס" בשבוע הבא, ועד אז, שוחה בסחי ומתנחמת בשאריות מונדיאל. עוד מעט גם הוא נגמר, וליגת העל חוזרת. בכנות, אני לא בטוחה מה מהשניים גורם לי סבל רב יותר.

» בפרקים הקודמים של צפייה ישירהאני יודעת מה לא תראו בקיץ האחרון

נפתח בידיעה על ג'ניפר לאב יואיט שמנסה את מזלה שוב ברשת CBS, ותגלם סוכנת כפולה בסדרה "מחשבות פליליות". כזכור, "רשימת הלקוחות" של יואיט ברשת Lifetime ירדה מהמסכים אחרי שתי עונות, אבל הגברת שינסה מותניים, ואיברים נוספים, ונחתה הישר בעולם ה- FBI המסוכן. הסיבה שאני מספרת לכם על העניין הכה מרתק הזה היא די פשוטה. על הדרך התראיינה הגברת יואיט במספר פלטפורמות לרגל התפקיד החדש, והספיקה לשלול שמועות על סרט נוסף בסדרת "אני יודע מה עשית בקיץ האחרון". ועל זאת יאמר ג'ניפר, פעם האמנתי לך.

מי רוצה לגור עם הרוח של לורה פאלמר?

מצוקת הדיור עלולה להטריף בני אדם על דעתם, ואף להוביל למציאת פתרונות יצירתיים שונים ומשונים. גם אני נפלתי, מודה, ממש לפני חודשיים כששקלתי ברצינות לארוז את החתול ולעבור לגור בקופסת קרטון בכיכר רבין. אלמלא החום הנורא הזה, אפשר היה גם לתפוס טרמפ על מזון שנזרק ליונים. אבל עזבו אתכם יונים - יש לי כאן חתיכת תוכי.

בית נחמד הוצע למכירה בוושינגטון. הוא מכיל רהיטים עתיקים וכורסה אחת מיוחדת, ארבעה חדרי שינה, מקלחות מפוארות, גינה, ושד רצחני. מדובר באותו הבית ששימש כביתה של לורה פאלמר בסדרה המיתולוגית הנפלאה "טווין פיקס", יצירת מופת שאני מקווה שאף אחד כאן לא פספס, ואם כן, זה בהחלט הזמן להשלים פערים. מבלי להכנס לספוילרים מיותרים, הסדרה עסקה בחקירת רצח של נערה חביבה בשם לורה פאלמר, תוך כדי שאר פיתולי עלילה מצמררים ומבריקים כאחד. עבור 549,950 דולר, הבית של לורה ומשפחתה יכול להיות שלכם, האין זה נפלא? האתר שמפרסם את הנכס למכירה, שכח לציין את הפרט ההיסטורי המלבב הזה, אגב. קופסת קרטון בכיכר רבין לא נראית כמו רעיון כל כך רע פתאום.

ת.נ.צ.ב.ה. לורה פאלמר. (צילום: צילום מסך)כח המשיכה של האלי ברי זוכרים את "כח משיכה", הסרט המנג'ס מהשנה שעברה? סנדרה בולוק, אפקטים מרהיבים בחלל, מבקרי קולנוע שיוצאים מגדרם על שום מה? אז אחלה, כי הולכת להיות סדרה בדיוק כזו עם האלי ברי. "Extant" מביאה את סיפורה של אסטרונאוטית שהייתה מבודדת בחלל 13 חודשים, וחוזרת לכדור הארץ. על הדרך היא מגלה שהיא בהיריון לא מוסבר, והשמחה הגדולה. כאמור, סוג של "כח משיכה", פוגש את "הנוסע השמיני", פוגש את "כפר הארורים", ושלושתם פוגשים את הפיהוקים שלי. נעים להכיר. היוצר הוא המחזאי מייקי פישר, מפיקים סטיבן שפילברג (אין צורך שאציג לכם את האיש, כן?) וגרג ווקר ("תיקים באפלה", "ללא עקבות"). עוזרת ההפקה של הפרויקט היא מליה אובמה, בתו של אחד, נשיא ארצות הברית. Hot רכשה את הסדרה, שתעלה ברשת CBS אוטוטו, ב-9 ביולי.

האלי ברי משתגעת בחלל. צפו בטריילר ל"Extant":פינת השמועות על בלש אמיתי

זנחתי את הפינה הזו בשבוע שעבר אבל הנה, חזרנו ובגדול. השמועות מספרות הפעם על דליפת התסריט של חלק מהעונה השניה לרשת. על פי הדליפה המדוברת, העונה החדשה תכלול דמות ראשית של גבר, וסביבו דמויות נשיות. השמועות ממשיכות לדבר על בראד פיט בתפקיד הראשי, דבר שלא אושר על ידי שום מקור, וגם שמו של אדוארד נורטון השתרבב, בעיקר בשיח המעריצים של הסדרה, שרואים בו השחקן המושלם שיתאים לה. יוצר הסדרה ניק פיזולטו מוסיף להכחיש את הפרטים, אך אישר שהעונה הבאה תעלה בינואר הקרוב. שביבי תקווה, כמה נעימים הם.

יפה לו בלש? בראד פיט (צילום: צילום מסך)

קומיוניטי: עכשיו הסרט

בשבוע שעבר נתבשרנו ש"יאהו" הצילה את "קומיוניטי", ותשדר את העונה השישית של הסדרה בשירות הסטרימינג שלה. ה"הוליווד ריפורטר" מפרסם הבוקר (שני) עוד בשורות שמחות למעריצים. המגזין הצליח להשיג אישור רשמי של זאק ואן אמבורג, נשיא מחלקת התוכניות של "סוני", המחזיקה בבעלות על "קומיוניטי", לגבי סרט קולנוע שיהווה המשך לעונה השישית. "אני לא יודע אם תהיה עונה שביעית", ציין ואן אמבורג. "ניקח את זה צעד אחר צעד. הסדרה חודשה לעונה שישית, אנחנו חייבים לעשות סרט ונמצאים במגעים עם במאים שונים. אחרי העונה השישית וצאת הסרט לקולנוע נדע בדיוק כמה עוד קומיוניטי העולם מוכן ורוצה לקבל".

הצלה וגם סרט. זה שבוע המזל של קומיוניטי (צילום: יח"צ)

מוי כיף פה

הימים הם ימים קשים. ישראל במשבר. טחינות תמימות מוחרמות ללא עוול בכפן בגלל מוצאו הערבי של בעלי החברה המייצרת. המונדיאל עומד להסתיים, וגם המדור יוצא לחופשה. אם לא מצאתם מספיק סיבות להתעודד בטור הזה, הנה אחת נחמדת. לואיסנה לופליטו, כוכבת "המורדים" לשעבר והגברת הראשונה של המוי כיף, מפרסמת וידאו שלה מעודדת את המולדת האהובה. אם היא לא תביא לנו את המזל מול הולנד, אני לא יודעת מה כן, כי אני לא מוכנה להפסיד לחבורת לובשי קבקבים. בהצלחה ללואיסנה, לארגנטינה ולכם הצופים. מי יתן וכולנו נמצא מנוחה נכונה תחת כנפי הטחינה. Post by Luisana Lopilato.