התוכנית "המיזם" יורדת מהמרקע לפני סוף העונה

רשת החליטה להוריד את התוכנית, שבה כיכב עו"ד רונאל פישר, בשל המצב הביטחוני שאינו מאפשר שידור חי בפני קהל. פישר לא הופיע בתוכנית האחרונה

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

זכיינית ערוץ 2 ראשת מפסיקה את שידור התוכנית "המיזם". סיום השידור נעשה מוקדם מהרגיל והוא כולל את ביטול התוכנית האחרונה שנותרה לעונה.

גורמים בזכיינית הסבירו כי הסיבה לביטול נעוצה במצב הביטחוני שאינו מאפשר שידור בטוח. בשונה מתוכניות אחרות של הזכיינית, דוגמת "דה וויס", "המיזם" בנויה מחלקים המצולמים וערוכים מבעוד מועד ועיקרה חלקים המשודרים בשידור חי מאולפן ובו קהל וצוות גדול. גם ההצבעה בתוכנית נעשית בשידור חי. משום כך, ביטול תוכניות בשל המצב הביטחוני כרוך בעלויות גבוהות שאין דרך לכסותן. כך למשל בוטלה בשבוע שעבר תוכנית בשל דיווחי החדשות. בזכיינית הסבירו כי גם אתמול (יום שלישי, 8 ביולי) בוטלה "דה ווייס" בגלל ירי הרקטות ברחבי הארץ ובגלל המעבר לשידורי חדשות.

רונאל פישר בתוכנית "המיזם"צילום: צילום מסך ערוץ 2

רק בתחילת השבוע נדרשה התוכנית להתמודד עם אי־נעימות בלתי מתוכננת: אחד השופטים בתוכנית, העוסקת ביזמות וביזמים חובבים, הוא עו"ד רונאל פישר. פישר מצוי מתחילת השבוע במעצר ותלויים נגדו חשדות פליליים כבדים על תיווך בשוחד ועוד. כשהם נחשפו ביום ראשון השבוע, הודיעה הזכיינית כי הוא לא יופיע בתוכנית, ובתוכנית ששודרה ביום שני האחרון הוא נעדר מהמסך.

מרשת נמסר: "בשל המצב הביטחוני וחוסר הוודאות הקיים סביב השידורים הסדירים בטלוויזיה מחד גיסא, ובשל חוסר האפשרות להמשיך להפסיד כסף רב מאידך גיסא, החלטנו בצער על ביטול התוכנית האחרונה של 'המיזם'. יחד עם זאת, הפקת העונה הבאה צפויה לצאת לדרך בקרוב".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ