הערב בטלוויזיה |

ההרס נמשך

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רותה קופפר

העונה החדשה של "קליפורניקיישן" נפתחת בדיוק במקום שהקודמת הסתיימה, עם האנק מודי (דייוויד דוקובני) עומד מול הדלת של קארן ומקיש עליה. היא פותחת ונראית מופתעת. כמו הצופים גם היא חשבה שהאנק "עזב עם קרקס הרוקנרול".

מי שעקב אחר שש העונות הקודמות של הסדרה יודע כי לא ייתכן שכאן, בפרק הראשון של העונה האחרונה שמתחילה הערב בהוט3, יפצחו בסוף הטוב המיוחל. האנק לא בנוי לדברים כאלה. מסע ההרס העצמי שלו לא עומד להסתיים ממש הערב, בתחילת העונה. במשך השנים הוכיח את עצמו האנק כבן זוג די גרוע, וגם כסופר ותסריטאי שהצליח להרגיז כל אדם שאי פעם עבד אתו. בתחילת הפרק שעולה הערב אומר לו הסוכן שלו וחברו הטוב צ'ארלי (אוואן הנדלר, "סקס והעיר הגדולה"), שחזר מירח דבש לא מאוד מוצלח עם מארסי (פמלה אדלון הנהדרת מ"לואי"), כי אין לשניהם עבודה יותר. אין לו ברירה אלא לעבוד כתסריטאי על סדרת טלוויזיה, "השוטר מסנטה מוניקה". נראה כי מנקודת שפל זו העניינים בחייו של האנק ההדוניסט ששרף כל גשר אפשרי כמעט בחוף המערבי, מוכרחים להשתפר.

מתוך "קליפורניקיישן"צילום: Showtime

כדי לסייע בכך ישובו ויצטרפו לעונת הפרידה דמויות אהובות מן העבר ושחקנים מוכרים ואהודים כהתר גרהם, רוב לאו ומייקל אמפירי ולי ("הסופרנוס") וכל אלה יעזרו להשליט כאוס בחייו של האנק.

"קליפורניקיישן". הוט3, 22:15

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ