צילומי סדרות אמריקאיות בישראל נדחו בעקבות המצב הביטחוני

הסדרות "דיג" ו"רודן", שבשתיהן מעורב היוצר הישראלי גידי רף, כבר החלו את צילומיהן בארץ. בשני המקרים מדובר בדחיות זמניות

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רותה קופפר

נדחו הצילומים של שתי סדרות אמריקאיות שאמורות להצטלם בימים אלו בישראל, הסדרה "דיג" האמריקאית, שצילומיה התקיימו בירושלים, נדחו בינתיים לשבוע. וכך גם צילומי "רודן", של ערוץ FX (המשודרת כבר בישראל), נעצרו בשל המצב ביטחוני. בשני המקרים מדובר בשלב זה בדחיות זמניות. ידוע כי כל השחקנים האמריקאיים של הסדרות עזבו את ישראל. אלה שאמורים היו להגיע לא באו. מקורות המקורבים להפקה סיפרו כי הצוות האמריקאי של "רודן" נסע לטורקיה, וכל סיורי הלוקיישן של "דיג" בוטלו השבוע.

הסידרה "רודן", דרמה על מדינה בדיונית במזרח התיכון, צילמו החל מהפרק השני (את הראשון צילומו במרוקו), בין היתר בכפר סבא. את ארמון המלוכה של המשפחה שבמרכזה הקימו שם מחודש מארס השנה. את הסדרה יצרו יוצרי "הומלנד", ובהם גם גידי רף הישראלי. בין השחקנים המשתתפים בה נמצאת גם מורן אטיאס הישראלית. ההפקה השנייה של גידי רף, "דיג", היא סדרת פעולה על סוכן אף־בי־איי הממוקם בירושלים שמנסה לפענח רצח וקנוניה בת מאות שנים. הסדרה, בהשתתפות אן הייש וג'ייסון איזאקס, החלה את צילומיה במאי השנה.

מהפקת "רודן" נמסר כי הם מקווים ש"מסוף השבוע הזה ישובו לצלם את הסדרה בארץ". הם מאשרים כי "חלק מההפקה נסע לטורקיה וכי כל השחקנים, כולל ג'סטין קירק, שהתגורר בתל אביב במשך החודשים האחרונים, עזבו את ישראל". מאולפני פוקס נמסר: "אנחנו מאשרים כי הודות לענייני בטיחות, ההפקה הועברה זמנית לטורקיה". מהפקת אן-בי-סי עדיין אין תשובה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ