הקומיקאי ביל מאהר השווה את החמאס ל"אשה משוגעת"

הסאטיריקן אמריקאי ומגיש התוכנית "לא תקין פוליטית", צייץ אתמול בטוויטר על הקונפליקט בין ישראל לעזה, באופן שעורר שערורייה על מהות ההשוואה. מאהר השווה את החמאס ל"אשה משוגעת", ואמר כי "יש גבול לכמה שאפשר לרתק לה את הידיים לפני שפשוט צריך לתת לה סטירה"

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רותה קופפר

ביל מאהר, קומיקאי וסאטיריקן אמריקאי ומגיש התוכנית "לא תקין פוליטית", צייץ אתמול בטוויטר על הקונפליקט בין ישראל לעזה, באופן שעורר שערורייה על מהות ההשוואה.

מאהר השווה את החמאס ל"אשה משוגעת", ואמר כי "יש גבול לכמה שאפשר לרתק לה את הידיים לפני שפשוט צריך לתת לה סטירה", כך כתב. מאהר עוד לא הגיב לביקורת עליו.

לעומת זאת ג'ייסון ביגס ("כתום זה השחור החדש") גם הרגיש מחויב להתייחס לענייני אקטואליה בעולם וגם הוא בחר לעשות זאת בטעם רע. השחקן הידוע בציוציו הפוגעניים, כתב זמן קצר אחרי שהופל המטוס המלזי על כל 295 הנוסעים שלו, "מישהו רוצה לקנות ממני את הנקודות של הנוסע המתמיד שצברתי ב'מלזיין איירליינס'"?

אחר כך מחק את הציוץ ובהמשך גם התנצל, לא לפני שכתב למגיבים הנפגעים: "כל החארות שאמרו לי ש'מוקדם מדי' לצייץ, זאת בדיחה. אתם לא חייבים לחשוב שהיא מצחיקה, ואפילו לעקוב אחרי בטוויטר. המחשבה שאין לי אמפתיה לקורבנות ולמשפחות שלהם בגלל שכתבתי בדיחה היא פשוט מגוחכת". אחר כך מחק גם את התגובה הזאת.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ