קשת מוציאה את עובדיה לחופשה ללא תשלום

במטרה לחסוך בהוצאות עקב ההפסדים שנגרמים לה בשל מבצע "צוק איתן", מאלצת הזכיינית את עובדיה לצאת לחופשה ללא תשלום

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

זכיינית ערוץ 2 קשת מאלצת את עובדיה לצאת לחופשה ללא תשלום עד לסוף החודש, במטרה לחסוך בהוצאות. שלשום דיווח "הארץ" כי הזכיינית השנייה בערוץ, רשת, הודיעה לעובדיה על חופשה ללא תשלום בת יומיים שעל העובדים לקחת עד סוף החודש, שנועדה לצמצם בהוצאותיה בעקבות אילוצי השידורים בשל מבצע "צוק איתן". כעת נודע כי קשת נוקטת באותם האמצעים.

מאז תחילת המבצע, כך דיווחו זכייניות הטלוויזיה המסחרית, ירדו הכנסותיהן מפרסום בצורה חריפה ונגרמו להן נזקים כלכליים בעלות עשרות מיליוני שקלים. הזכייניות, שאף פנו במכתב לשר התקשורת, גלעד ארדן, בעניין, העריכו כי עד כה נגרם לקשת נזק של לפחות 26 מיליון שקלים, 28 מיליון לפחות לרשת ו-19 מיליון לערוץ 10. במכתבן דרשו כי היעדר ההכנסות מפרסום, עליו הן מתבססות, והצורך לשנות את לוח השידורים - יבואו לידי ביטוי בהקלות רגולטוריות שינתנו להן.

אבי ניר, מנכ"ל קשת

במסגרת שינויי הלוח נודע היום כי קשת תוציא את התכנית "חי בלילה" לפגרה מוקדמת. כמו כן "הפרלמנט" שאמורה היתה לעלות בעונה שנייה לפני כשבועיים, נדחיתה למועד לא ידוע. גם העבודה על תכניות אחרות - "מועדון לילה" למשל, או תכנית הבישול החדשה "הצילו", נעצרה לעת עתה, ושידורה של "יצאת צדיק" הוקפא גם הוא.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ