רשת מוציאה את עובדיה לחופשה כפוייה נוספת

בעקבות מבצע "צוק איתן" ממשיכים ערוצי הטלוויזיה בקיצוצים. גם הפעם נדרשים העובדים לקחת ימי חופש על חשבון ימים צבורים או לצאת לחופשה שתנוכה ממשכורתם

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

עוד קיצוצים בערוצי הטלוויזיה המסחריים: זכיינית ערוץ 2 רשת תוציא את עובדיה לעוד שני ימי חופשה כפויה בסוף השבוע, וגם בזכיינית קשת בוחנים גם הם את האפשרות ליומיים נוספים של חופשה כפויה. בערוץ 10 פיטרו בימים האחרונים 19 מעובדי הערוץ (מתוך 102 עובדי הערוץ, ללא חברת החדשות) וביצעו קיצוץ רוחבי בשכר העובדים, וכרגע לא מתוכננים צעדים נוספים.

מוקדם יותר היום קיבלו עובדי רשת מכתב דוא"ל נוסף בו עודכנו על שני ימי חופשה כפויה נוספים, אחרי שבשבוע שעבר לא עבדו עובדי החברה בימים רביעי וחמישי. גם הפעם נדרשים העובדים לקחת ימי חופש על חשבון ימים צבורים או לצאת לחופשה שתנוכה ממשכורתם, "מתוך מטרה של חסכון בעלויות וצמצום ההפסדים הכבדים הנגרמים בשל המצב". בזכיינית קשת הודיעו בשבוע שעבר לעובדים כי ידרשו לצאת לשני ימי חופשה עד לסוף החודש.

השבועות האחרונים, על שידורי מבצע "צוק איתן" המרתוניים בערוצים המרכזיים, הסבו הפסדים כבדים לזכייניות הטלוויזיה המסחרית. נכון לשבוע שעבר נאמדו ההפסדים בעשרות מיליונים - 19 מיליון לערוץ 10, 26 מיליון לקשת ו- 28 מיליון לרשת. פרט לניסיון לקצץ בהוצאותיהן, פנו כבר הזכייניות במכתב לשר התקשורת, גלעד ארדן, בדרישה לקצץ במחוייבויותיהן הרגולטוריות, לאור המצב ואבדן הכנסותיהן מפרסום.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ