"קומיק-קון": טריילר ל"המתים המהלכים" ומפגש בין "הסימפסונים" ל"איש משפחה"

בכנס "קומיק-קון" הקרינו אתמול את הטריילר של העונה החמישית של "המתים המהלכים", וגם חמש דקות מהפסגה המיוחלת בין מצוירי "איש משפחה" לבין צהובי "משפחת סימפסון"

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רותה קופפר

בכנס "קומיק-קון" הקרינו אתמול את הטריילר של העונה החמישית של "המתים המהלכים", הסדרה האפוקליפטית על מגיפת זומבים. בקדימון נראו ריק גריימס וצוותו בדרכם לוושינגטון שבה ינסו למצוא תרופה למגיפה. "מהשנייה הראשונה ואילך ברור כי העונה החמישית תהיה השאפתנית ביותר שהצוות הזה אי פעם יצר", אמר צ'ארלי קולייר, מנכ"ל אי־אם־סי, הערוץ המשדר את הסדרה. הערוץ כבר הודיע על תאריך שידור לפרק הראשונה של העונה החמישית, ב-12 באוקטובר.

בכנס הוצגו גם חמש דקות מהפסגה המיוחלת בין מצוירי "איש משפחה" לבין צהובי "משפחת סימפסון". ב-28 בספטמבר ברשת פוקס האמריקאית ישודר פרק שבו בני משפחת גריפינס מגיעים לספרינגפילד, ושם ייפגשו בהומר, מארג' והילדים. לא במפתיע המפגש בין העולמות נהפך למלחמת עולמות.

במצעד הזומבים בכנס "קומיק-קון" נפצעה אשה בת 64. משטרת סן דייגו דיווחה כי הנהג שפגע בה, בן ה-48, הוא חירש. הוא ובני משפחתו שהיו אתו באוטו, גם הם חירשים. המשתתפים במצעד התגודדו סביב האוטו, היכו על מכסה המנוע, צעקו דברים ואף שברו את שמשת המכונית. הנהג נבהל, סטה ממסלולו ופגע באשה. איש לא נעצר. מצעד הזומבים הוא מסורת מ-2007. יותר מ-500 איש השתתפו בשנה שעברה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ