ליהוקים בארבע סדרות חדשות של קשת. 20 סדרות מצויות בעבודה

זכיינית ערוץ 2 נערכת למעבר ל-7 ימי שידורים בערוץ משלה, בסוף 2015

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

אניה בוקשטיין, ישי גולן, אנחל בונני, מגי אזרזר ואורנה זלינגר לוהקו לסדרת המתח החדשה "שקופים", שתשודר בזכיינית ערוץ 2 קשת. את הסדרה, שצילומיה יחלו בחודש הקרוב, יצר עמית כהן (מיוצרי "תא גורודין") ומביים עודד רסקין. היא מספרת על ארבעה ישראלים בעלי אזרחות כפולה ששמותיהם שורבבו לפרשיית ריגול — פעולת חטיפה המיוחסת למוסד — וההשפעה שיש לדבר על חייהם. הסדרה תעלה בהמשך לשידור בזכיינית.

"שקופים" היא אחת מארבע דרמות המצויות בתהליכי עבודה מתקדמים בזכיינית, ואחת מ–20 סדרות דרמה וקומדיה המצויות בהליכי עבודה, שנועדו להכין את קשת לשידור של שבעה ימים בשבוע, בערוץ משלה שאינו ערוץ 2. סדרה נוספת היא "הפרויקט של עמרי גורדון", שם המרפרר לפרויקט של עידן רייכל, ולא בכדי. יצר ומככב בה עידו רוזנבלום (לצדו כיוצרים התסריטאי אסף שלמון, מכותבי "ארץ נהדרת", ועמליה רוזנבלום, מולי שגב הוא העורך והמפיק הראשי) המגלם זמר החי חיים חסרי דאגה, עד שמתברר לו כי הוא אב לתינוק אתיופי בן שמונה חודשים. פרט לרוזנבלום ישחקו בסדרה גם רומי אבולעפיה ושרון אלכסנדר, נטע ריסקין, אודי כגן ויובל מנדלסון.

אניה בוקשטיין. לוהקה לסדרה "שקופים"צילום: אייל נבו

קומדיה נוספת, שצילומיה כבר תמו, היא הסדרה החדשה של יוצר "עבודה ערבית" (וכותב "הארץ"), סייד קשוע, המספרת על חייו האישיים של יוצר "עבודה ערבית". את בן דמותו של קשוע מגלם יוסף סווייד, רעייתו היא רובא בלל והסוכן שלו הוא ערן זרחוביץ, והם מלווים אותו בחשבון נפש לקראת משבר גיל 40 שתוקף אותו.

הסדרה הרביעית החדשה, שצילומיה מתוכננים לאחרי החגים, היא "נופלות על הרגליים", קומדיה שכתבו רותי רודנר, יונתן קוניאק וליאור כפיר ויככבו בה מילי אביטל ושני כהן. פרט להן, צולמו לאחרונה עונות נוספות ל"סברי מרנן" ול"יום האם".

כאמור, העבודה המוגברת על סדרות מקור קשורה להחלטת קשת לעבור לערוץ משלה, עליה הודיעה הזכיינית בתחילת השבוע, והיא עתידה לקרות בסוף 2015. בקרוב יתחלפו ביניהן זכייניות ערוץ 2, כך שרשת תשוב לשדר ארבעה ימים בשבוע וקשת תרד לשלושה ימי שידורים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ