איילה חסון מונתה למנהלת חטיבת החדשות בערוץ 1

חסון מונתה על ידי מפרק רשות השידור והעורך הראשי שלה למנהלת בפועל של החטיבה. היא תפסיק לשמש ככתבת מדינית של הערוץ. לדבריה, התקופה הנוכחית מספקת הזדמנות לעובדי חטיבת החדשות להוכיח את יכולתם המקצועית הגבוהה

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

איילה חסון היא המנהלת בפועל של חטיבת החדשות בערוץ 1 — כך הודיעו היום (שלישי) לפני זמן קצר מפרק רשות השידור, כונס הנכסים הרשמי, דוד האן, והעורך הראשי לרשות בתקופת הפירוק, יונה ויזנטל. מינויה של חסון, עיתונאית ומגישה ברשות השידור והכתבת המדינית של ערוץ 1, הוא מינוי בפועל והוא ייכנס לתוקפו כבר מחר. זוהי הפעם הראשונה שבה מתמנה אשה לתפקיד.

חסון היא עיתונאית עתירת הישגים, החל בפרשת בר־און חברון, שאותה חשפה, ועד סיקורה את פרשת הרפז. החודש היא הוכרזה כזוכה באות תנועת אומ"ץ. עם כניסתה לתפקיד תחדל חסון לשמש כתבת מדינית, אך תוסיף להחזיק בכל תפקידיה העיתונאיים האחרים. בתפקידה החדש היא תאייש משרה שלא אוישה זה זמן רב. קודמה בתפקיד היה משה נסטלבאום, ותקופתו בתפקיד אופיינה במאבקי כוח ובעתירות משפטיות, שהגישו נגדו עובדים בכירים ברשות.

ויזנטל מסר: "חסון הפגינה לאורך חייה המקצועיים מצוינות עיתונאית ואומץ לב ציבורי, בצד חריצות יוצאת דופן. המינוי שלה לתפקיד הבכיר נעשה מתוך אמונה שתכונות אלה, בצד ניסיונה הרב, יוטמעו בעבודת החטיבה ויובילו אותה להישגים רבים". חסון אמרה: "העת הנוכחית, הקשה לרשות השידור, יכולה להוות בעבור עובדי חטיבת החדשות הזדמנות להוכיח את יכולתם המקצועית הגבוהה".

איילה חסוןצילום: ניר קידר

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ