בילי קריסטל ספד לרובין ויליאמס בטקס האמי: "הוא היה החבר הכי טוב שאתם יכולים לדמיין"

האקדמיה האמריקאית לטלוויזיה חלקה כבוד אחרון לשחקן רובין ויליאמס בטקס האמי במחווה מרגשת. צפו בנאום הפרידה המלא של בילי קריסטל

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

» אמי 2015 - כל הפרטים

טקס האמי שנערך הלילה (שלישי) בלוס אנג'לס לא פסח על מחווה לזכרו של רובין ויליאמס המנוח, שהחל את דרכו המקצועית בכלל על המסך הקטן בסדרה "מורק ומינדי". במהלך הטקס ביצעה שרה ברייליס את השיר "Smile" (צ'רלי צ'פלין) כשברקע מוקרנות תמונותיהן של כל שחקני הטלוויזיה שהלכו לעולמם השנה. בתום השיר הוצגה תמונתו של ויליאמס, ששם קץ לחייו לפני כשבועיים, בשילוב מצמרר עם השורה בשיר: "תחייך למרות שהלב שלך כואב". לאחר מכן הוקרנו מיטב הקטעים של ויליאמס בטלוויזיה וחברו הטוב, הבמאי, השחקן והתסריטאי בילי קריסטל ספד לו. » רובין ויליאמס - כל הכתבות» אמי 2015: שירת הברבור של מד מן ולטרמן"הוא היה הכוכב הבהיר ביותר בגלקסיה של הקומדיה", אמר קריסטל, "קשה לי לדבר עליו בלשון עבר כי הוא היה כל כך נוכח בחיים של כולנו. האור היפה שלו ימשיך ויזרח לעוד הרבה שנים. כמו שהוא היה ענק על הבמה ועל המסך - כך היה גם במציאות. הוא היה החבר הכי טוב שאתם יכולים לדמיין ואני מתגעגע אליו מאוד".

בעשור האחרון הקריירה של ויליאמס התדרדרה, לאחר שאובחן כבעל הפרעה דו קוטבית ונאבק בהתמכרותו לאלכוהול וסמים. בשנה החולפת השתתף בסדרה "המטורפים", שירדה מהמסכים אחרי עונה אחת ובסרט "האיש הכי כועס בברוקלין". ב-11 באוגוסט נמצא מת בדירתו בגיל 63 ולפי הערכות המשטרה שם קץ לחייו.צפו במחווה לרובין ויליאמס בטקס האמי: