מגעים להשבת הסדרה "צער גידול בנות"

"צער גידול בנות" היתה אחת מ-25 הסדרות הנצפות במשך כל שנות שידורה, אך הרשת החליטה לבטל את שידורה לאחר שנהפכה ליקרה מדי להפקה

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רותה קופפר

מפיקי ושחקני הסייטקום "צער גידול בנות" במגעים להשבת הסדרה למסך. הלהיט הטלוויזיוני הזה, ששודר ברשת אי־בי־סי מ–1987 ועד 1995, עדיין צובר רייטינג גבוה בשידוריו החוזרים במסגרת ניק אט נייט. מוביל את המהלך ג'ון סטאמוס ("אי-אר"), שגילם בסדרה את הדוד ג'סי, שלו מניות בתוכנית, ועל כן מניע לקדם את הסדרה החדשה. המפיק המקורי בוב בויט והיוצר ג'ף פרנקלין, שכותב את הגרסה החדשה, מעורבים באופן פעיל. השחקניות שהיו אז הילדות – קנדס קמרון בור (די-ג'י), ג'ודי סוויטן (סטפני) ואנדריאה בארבר (קימי) – גם מעוניינות. ואילו בוב סאגט (דני) ודייב קולייר (ג'ואי) מעורבים בכך גם הם.

כל הצוות נותר בקשרים טובים ובמשך השנים רמזו כי ייתכן מאוד שתהיה לסדרה קאמבק. סטאמוס, קולייר וסאגט הופיעו יחד בפרסומת ליוגרט השנה, וגם הופיעו בתוכנית האירוח של ג'ימי פאלון כשהם מחופשים לדמויות של הסדרה. ב-2009 סטאמוס דיבר על כך שעובדים על סרט המבוסס על הסדרה.

מתוך "צער גידול בנות". תחזור למסך?צילום: ללא קרדיט

"צער גידול בנות" היתה אחת מ-25 הסדרות הנצפות במשך כל שנות שידורה, אך הרשת החליטה לבטל את שידורה לאחר שנהפכה ליקרה מדי להפקה והטעמים של הקהל השתנו. שחקני הסדרה הציעו לוותר על חלק מהמשכורת שלהם כדי שהתוכנית תמשיך, אך לשווא.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ