טל גלבוע זכתה ב"אח הגדול"

המתמודדת שנישאה על גלי התמיכה של הקהילה הטבעונית גברה על אלדד גל-עד, שנחשב לפייבוריט ונאלץ להסתפק במקום השני בגמר העונה השישית

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

המנצחת בעונה השישית של הריאליטי "האח הגדול" היא טל גלבוע, בת 36, מכפר סבא. גלבוע גברה על המתמודד אלדד גל-עד, שנחשב עד כה כפייבוריט ודאי כמעט לזכייה.

את גלבוע, אם לשלוש בנות ומדריכת אירובי במקצועה, הובילה אג'נדה טבעונית שבשמה, כך הצהירה, ביקשה להשתתף בתוכנית. על רקע זה נתגלעו גם חיכוכים לא פעם בינה ובין משתתפים אחרים בתוכנית. נראה כי האג'נדה הזו לא הפריעה לה לזכות ולגרוף פרס של מיליון שקלים.

טל גלבוע ברגע הזכייה בגמר

למקום החמישי הגיעה נופר מור (שהשתתפה גם בעונה השלישית של התוכנית), לרביעי - דנית גרינברג ולשלישי לינור שפר. מור אמרה בצאתה מבית האח הגדול "התבגרתי", גרינברג פרצה בבכי ואילו שפר סיפרה שתשמור על קשר עם מיקיאגי ומרטין, שני מתמודדים שהודחו קודם לכן מהתוכנית.

ככלל היתה זו עונה בלתי רגילה, אולי אפילו בעייתית, של התוכנית. אף שהרייטינג הוסיף להיות גבוה למדי, סביב 30 אחוזים בקרב האוכלוסייה היהודית, הוא לא היה גבוה כרייטינג בעונות חזקות יותר. ייתכן שאחת הסיבות לכך היא מבצע "צוק איתן". בשונה מתוכניות בידור המוניות אחרות שירדו מהמסך בשל עלותן הגבוהה (למשל דה "וויס" של הזכיינית רשת), בקשת, זכיינית ערוץ 2 המשדרת את "האח הגדול", הוסיפו לשדרה לאורך שבועות המבצע. כך או כך, היתה זו כנראה אחת העונות המדוברות פחות. אין בכך כדי לבטל את תוכניותיה של הזכיינית לגבי "האח הגדול". גורמים בשוק הטלוויזיה סיפרו שליהוקים לעונה הבאה של הריאליטי מצויים בתחילתם.

טל גלבוע

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ