רותה קופפר

1. "שומרי הסף". ערוץ 1, 21:00. הגרסה המיוחדת הטלוויזיונית בת חמישה פרקים לסרט התיעודי שהיה מועמד לפרס האוסקר בשנה שעברה, על הסכסוך הישראלי־פלשתיני דרך נקודת מבטם של שישה מראשי השב"כ. הערב הפרק הראשון של יצירתו החשובה כל כך של דרור מורה.

2. "עוזרות בית נחושות". יס דרמה, 22:00. מעניין הפער בין הרעש שעשתה הסדרה הקודמת של מארק צ'רי, "עקרות בית נואשות", לכמעט דממה שבה מתייחסים לסדרה הנוכחית שלו "עוזרות בית נחושות". הערב ישודר הפרק האחרון של העונה השנייה שלה ובו, בין היתר, ניק חושף בפני מאריסול את הסוד שלו.

מתוך "שומרי הסף". יצירה חשובהצילום: AP

3. "ספוקס". בי־בי־סי אנטרטיינמנט, 22:00. בפרק הערב של סדרת הריגול הבריטית, רות בוחנת מידע שהעביר חבר המועצה קית דירי. חבריה מטילים ספק במידע בשל אבחונו כבעל בעיות נפשיות והעובדה שהוא ניסה להתקבל לסוכנות הביון MI5 כמה פעמים ומועמדותו נדחתה.

4. "קליפורניקיישן". הוט 3, 22:15. בפרק "30 דקות או פחות" האשטג מפריע להאנק בזמן הצילומים לסדרה.

5. "פרויקט מסלול נבחרת הכוכבים". החיים הטובים, 23:30. הערב ישודר החלק השני של הגמר לתוכנית הריאליטי ובו תצוגת האופנה הסופית של נבחרת הכוכבים.

6. "עמק הסיליקון". יס או, 23:40. אחת הסדרות החדשות שהפתיעו כאשר התברגו לרשימת המועמדות לפרס הקומדיה בטקס האמי, שהתקיים לפני כשבוע. סדרה מתוקה מאוד זו של ערוץ HBO על חבורה של סטרטאפיסטים בעמק הסיליקון בוודאי ראויה לעידוד שקיבלה. מהלילה שידור חוזר של הסדרה מתחילתה.

7. "מרתון קיאנו ריבס". ערוצי הסרטים של יס. לרגל יום הולדתו ה-50 של הכוכב, ישודר מרתון מסרטיו, כולל טרילוגיית סרטי "המטריקס".

8. "חלוצי הטלוויזיה". ערוץ 8, 23:50. כוכבי הטלוויזיה האמריקאים מכל הזמנים מביאים את סיפורם מאחורי הקלעים. הערב השחקנים האפרו־אמריקאיים והאמריקאיים המקוריים שנלחמו נגד הגזענות.

9. "אימהות יוצאות לבלות". יס וי־או־די. סרט קולנוע עם אחת מאימהות הטלוויזיה הכי מוכרות – פטרישיה היטון מ"כולם אוהבים את ריימונד" ומ"מקום טוב באמצע" – על נושא שמתאים ליום הראשון של הלימודים, אימהות שרוצות קצת כיף. אך בהתחשב בציון הממוצע הנמוך 25 באתר מטה־קריטיק, המשקלל את כל הביקורות – צריך לגשת לצפייה בזהירות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ