צפו בעשרת הקטעים הכי טובים של ג'ואן ריברס

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רותה קופפר

לפני כחודש, כאשר השחקן רובין ויליאמס שם קץ לחייו, נזכרו כולם בהופעה הטלוויזיונית שלו בסדרה של לואי סי-קי, "לואי". בפרק ההוא בסדרה נפגשו שני הקומיקאים בלוויה של בעל מועדון קומדיה. בתום הפגישה הבטיח כל אחד מהם להשתתף בהלוויה של חברו. גם כעת, עם היוודע דבר מותה של הקומיקאית ג'ואן ריברס, עלה בזיכרון קטע שלה ב"לואי" של סי-קי, ובו היא מסבירה מה מניע קומיקאים ואומרת לקומיקאי הצעיר ממנה, "זה לא משתפר, אתה משתפר".

עוד עניין הקשור לשני הקומיקאים שהלכו לעולמם בסמיכות גדולה הוצג באתר "פלייבוי". המגזין פירסם מחדש חלקים מראיון שהעניקה הקומיקאית ב-1986, ובו דיברה על התפקיד שלה ב"לייט נייט" של ג'וני קארסון. "ג'ק גולד, המבקר לשעבר של 'ניו יורק טיימס', כינה אותך 'כנראה האשה שבאופן אינטואיטיבי היא הכי המצחיקה בחיים'", אמר לה המראיין והמשיך בשאלה: "אז בתור האשה הכי מצחיקה באופן אינטואיטיבי, מי לדעתך מצחיק?" והיא השיבה: "כרגע, רובין ויליאמס. אין כמותו. המוח שלו פשוט נפלא. אני מכבדת אותו כי הוא עושה מה שאני עושה. ראיתי אותו בקומדי סטור, עושה פינה שלמה שיעלה בקארסון, ואז כשהוא מגיע לקארסון זה נראה כל כך פשוט".

הנה כמה דוגמאות בהן היא גרמה להופעה אצל קארסון להיראות כל כך פשוטות:

וכאן בתור המחליפה של קארסון מראיינת את לוסיל בול האגדית

אצל ג'ימי פאלון, מנחה תוכנית האירוח הנוכחי של "לייט נייט", שאליה היא חזרה

ואצל עוד מתחרה, דייוויד לטרמן

וכאן המנחה המתחרה ג'ימי קימל מארח את שרה סילברמן, בת טיפוחיה, והשניים מותחים ביקורת זה על הופעתו החיצונית של זה בסגנון ריברס ב"משטרת האופנה", לזכרה

סילברמן מתארחת במיטתה של ריברס בתוכנית אינטרנטית שלה

וכך היא עצמה עשתה זאת ב"משטרת האופנה"

וכאן מעניקה עוד עצות לדיווה הוליוודית – מיס פיגי

ובאחרונה, בהקשר המקומי, התבטאויותיה על הקונפליקט הישראלי-פלסטיני והתבטאויותיהם של נציגי הוליווד בנושא

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ