הערב בטלוויזיה |

יש רופא בקהל?

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רותה קופפר

הערב ישודר הפרק האחרון בהחלט של העונה הרביעית של "דה קילינג", ויש בו הרבה הדים לפרק הראשון של העונה הראשונה שלה – כמו למשל של שרה לינדן רצה ביער, או של שורה של גברים תרים אחר משהו בין העצים. סימן לסגירת מעגל. העונה האחרונה של הסדרה - המבוססת על סדרה דנית בת אותו שם שתפסה כבר כיוון עצמאי, בוטלה בארצות הברית וחזרה מן המתים פעמיים - היתה קצרה יותר הפעם. כמעט אפשר לראות בה מיני סדרה, סוגה שהלכה ותפסה מקום של כבוד בשנים האחרונות.

דרמת המתח הזאת, המשודרת ביס־או, התחילה את העונה האחרונה, בת ששת הפרקים, במקום שבו הסתיימה העונה השלישית, כשהבלשית שרה לינדן (מיריי אנוס) גילתה שהרוצח האכזרי, שרצח עשרות נערות במשך השנים, ואחריו רדפה תקופה ארוכה, היה בעצם שותפה לשעבר, המפקד שלה, ואהובה משכבר הימים. בעונה הרביעית, חברה שוב לשותף שלה, הבלש סטיבן הולדר (ג'ואל קינמן), ויחד חקרו פרשיית רצח המתרחשת בפנימייה לבנים, שמנוהלת על ידי מנהלת קשוחה (ג'ואן אלן).

במשך העונה לינדן פגשה באמה (פרנסס פישר, "תחיית המתים"), שנטשה את שרה בילדותה, והולדר מתמודד בעצמו עם הורות, זו העתידית שלו.

"דה קילינג". יס או, 22:00

שווה טיפול

מעניין איך שסדרה משובחת כמו "דה קילינג" עברה כל כך הרבה טלטלות, ניתוק מהמכשירים והשבתה לחיים, כבדרך נס. פעם על ידי ערוץ אי־אם־סי ששידר אותה, ופעם בעצמה על ידי חברת נטפליקס שלקחה עליה את המשימה. ולעומת זאת ישנה סדרה כמו "רופא להשכיר", המשודרת גם היא בערוץ כבלים אמריקאי, יו־אס־אי, ובישראל בערוץ יס דרמה, שממשיכה מכוח הרגל של סתמיות להתגלגל לעונות רבות וחדשות.

מתוך "רופא להשכיר"צילום: Giovanni Rufino/USA Network בא

"רופא להשכיר", שהיום מתחילה עונתה השישית ביס דרמה, החלה כמין משב רוח קיצי מרענן על רופאים בעיר הקיט היוקרתית ההאמפטונס בחוף המזרחי של ארצות הברית, ועד מהרה מיצתה את עצמה, אבל היא ממשיכה להיות מופקת או משודרת, כאילו לא הסתיים החופש הגדול.

בסוף העונה הקודמת האנק החליט לעזוב את חברת "האנקמד" ולהשאיר את הטיפול בה בידיו של ג'רמיה, ויצא לטייל בעולם עם בוריס. בתחילת העונה השישית הוא חוזר להאמפטונס.

"רופא להשכיר". יס דרמה, 22:00

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ