צפייה ישירה: נפרדים מהודור ובראן סטארק

הענק החביב וחברו הטוב יעזבו את "משחקי הכס", פינת השמועות השבועית על "בלש אמיתי" וטריילר מגניב ל"אימה אמריקאית". כל החדשות החמות על המסך הקטן

מור קומפני, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מור קומפני, עכבר העיר

אם לא אמות מחום או מאונס יתושות בקרוב, אבקש למסור את תודתי האישית ליהודה לוי ושירלי מושיוף, על כך שנתנו לי סיבה חדשה לשמוח בחמישי בערב. את הערכתי ל"איש חשוב מאוד" הבעתי בעבר, ואביע אותה שוב, כיוון ש"הסקס של מאסטרס" הולכת ומתדרדרת, ולולא מושיוף את לוי, לא היה לי מה לראות, לעזאזל. ספטמבר יחזיר לי את "ממי" כקומיק ריליף, אבל המנה העיקרית טרם נמצאה. שידורים חוזרים של "שובר שורות" איט איז, ועד אז הבה נתנחם בפיסות מידע שבריריות על סדרות שפעם אהבתי, והיום אני מתכחשת לקיומן, ממש כמו עם כל אקס ממוצע שלי. » צפייה ישירה - כל הכתבותאיך פגשתי עוד קצת קיטש אם גם אתם הייתם מאוכזבים ושבורי לב מהסיום המרגיז של "איך פגשתי את אמא" דעו לכם שהסיום האלטרנטיבי, זה שהיה אמור להכלל בגרסת ה-DVDהחדשה של הסדרה, דלף לרשת. במקור, ה-DVD המהודר והמלא של תשע העונות בסדרה היה אמור לצאת ב-23 בספטמבר, ולכלול את הסוף הנוסף המיוחל, אבל אותו סוף התגלגל ליוטיוב, ויתכן שהמעריצים עשויים למצוא בו נחמה. אז מה קורה בסוף החדש? (אזהרת ספוילר) הרבה פחות מוות ויותר קיטש - אבל גם כזה שמסתדר בהגיון ולא נראה תלוש כמו הסוף ששודר במקור. אבל למה לברבר על זה כשאתם יכולים לצפות בו בעצמכם.אנחנו דווקא בעד הסוף הזה. הסיום האלטרנטיבי ל"איך פגשתי את אמא":זהירות, ספוילר חמור ל"משחקי הכס"

מצטערת לאכזב את כולכם, אבל אתם אלה שממשיכים לצפות בסדרה המייגעת הזו - אז זו אשמתכם: הודור וחברו הטוב בראן סטארק לא יופיעו בעונה החמישית של "משחקי הכס". השחקן שמגלם את הודור, כריסטיאן נאים סיפר בראיון ליאהו: "אני והמפסטד רייט נצא להפסקה בעונה הנוכחית. העלילה שלנו לא ממש מתפתחת לפי הספרים האחרונים". HBO לא הגיבו לדבריו של נאים עד לרגע זה. הסדרה כיכבה בכותרות השבוע גם בזכות צילומי העונה החמישית בקרואטיה, שנעצרו בעקבות כנסיית סנט ניקולס שבעיר דוברובניק בה מתקיימים הצילומים. הכנסייה התנגדה לצילומי סצנה בה השחקנית לנה הידי הייתה אמורה לצעוד בעירום ברחובות. אנשי הכנסייה האלה לא יודעים מה טוב להם. בחיי.

לא חביבה על אנשי הכנסייה. לנה הידי (צילום: YES)

הו, האימה אני לא חושבת שציינתי כאן מספיק עד כמה אני חושבת ש"אימה אמריקאית" היא סדרה מבריקה. בכדי לתקן את העוול אני מפצירה בכל מי שנשמה באפו לראות את הטיזר הפסיכי לעונה החדשה והקרבה "Freak Show". זוהי העונה הרביעית של הסדרה והפעם היא מתרחשת בשנת 1952. ג'סיקה לאנג המופלאה תגלם את בעלת קרקס הפריק שואו האחרון בג'ופיטר, פלורידה. תצטרף אליה קאת'י בייטס כאישה בעלת זקן, שרה פולסון כתאומות סיאמיות וגם אוון פטרס כאיש עם טפרים במקום ידיים. אמה רוברטס, שתחזור לככב גם בעונה הזו, סיפרה שלה עצמה היו סיוטים בזמן קריאת התסריט. העונה החדשה צפויה לעלות בארצות הברית החל מה-8 לאוקטובר, וחשוב לציין שזוהי תהיה ככל הנראה העונה האחרונה בה תשתתף ג'סיקה לאנג, עובדה מצערת למדי. הו ג'סיקה, רק אל תלכי. הטיזר החדש ל"אימה אמריקאית":פינת השמועות השבועית על בלש אמיתי משהו חייב להסתיים קודם - החיים שלי, או גל השמועות על הסדרה הזו. אז אחרי ש"בלש" קטפה באמי את פרס הבימוי, וכולם דיברו על כמה קארי פוקנאגה חתיך, התפנו בתקשורת העולמית לדבר על רייצ'ל מקאדמס, שלפי השמועות מועמדת לתפקיד מוביל בעונה השנייה של הסדרה. השחקנית היפה אמורה לגלם שריף קשוחה של עיירה בקליפורניה, עם בעיית אלכוהוליזם והימורים. מקאדמס לא הגיבה לשמועות אבל בהחלט יהיה מעניין לראות את גברת "היומן" ה-הו-כה מתוקה על המסך הקטן ועוד בתפקיד הילדה הרעה. רגע, אבל מה עם ריאן גוסלינג? רייצ'ל מקאדמס ב"היומן":

המתים יהלכו בספין אוף חדש

למעריצים של "המתים המהלכים" יש שתי סיבות לשמוח: הראשונה היא שרשת AMC עומלת על פיילוט לסדרת ספין אוף. הפיילוט עתיד להפוך לסדרה שלמה שתעסוק בחלקים אחרים של היקום הפוסט אפוקליפטי ב"מתים המהלכים". הסיבה השניה היא טריילר לראשון לעונה החמישית שתעלה ב-12 באוקטובר. על אף חוסר החיבה הטוטאלי שלי אליה, מדובר באחת הסדרות הפופולאריות ביותר בארצות הברית, והטריילר החדש עשה אפילו לי חשק לתת לה צ'אנס נוסף. מצד שני, אם באמת היה לי חשק לצפות בחבורה של אנשים חסרי נשמה, הייתי פשוט רואה "האח הגדול".זהירות, הזומבים באים. טריילר לעונה החמישית של "המתים המהלכים":