מקור רפואי מאשים את המרפאה שבה נבדקה ג'ואן ריברס באחריות למותה

המקור טען, על פי "ניו יורק דיילי ניוז", כי הסיבה לכאורה למותה היא ביופסיה לא מתוכננת שנעשתה בהרדמה מלאה. המרפאה הפרטית הכחישה את הטענה מכל וכל

גיל נוה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גיל נוה

מקור רפואי טוען, על פי העיתון "ניו יורק דיילי ניוז", כי מותה של הקומיקאית ג'ואן ריברס נגרם בעקבות החלטתו אחד הרופאים במרפאה הפרטית שבה נבדקה לערוך ביופסיה בלתי מתוכננת במיתרי הקול שלה, תחת הרדמה מלאה. על פי אותו מקור, אילו נערכה הביופסיה בבית חולים ולא במרפאה הפרטית לא היתה ריברס לוקה בלבה.

על פי אתר הרכילות TMZ, מנהלי המרפאה הפרטית, שאליה הגיעה ריברס לבדיקת אנדוסקופיה של מיתרי הקול, הכחישו לחלוטין את הטענות. הם הצהירו כי במרפאה כלל לא נעשה שימוש בחומרים להרדמה מלאה, אלא אך ורק לטשטוש ולהרדמה מקומיים.

ג'ואן ריברסצילום: אי־פי

המקור הרפואי שהתראיין ל"ניו יורק דיילי ניוז" טען עוד כי במהלך בדיקת האנדוסקופיה בגרונה של הקומיקאית הבחין אחד הרופאים ב"משהו על מיתרי הקול שלה". לכן הוחלט להרדימה ולבצע את הביופסיה. לטענתו, ההרדמה גרמה לכאורה למיתרי קולה של ריברס לקרוס ולחסום את קנה הנשימה שלה, דבר שהוביל לדום נשימה, ובשל בעיות הלב שמהן סבלה במשך שנים רבות - גם לדום לב. לטענת המקור, ריברס, שהיתה מטושטשת בזמן האנדוסקופיה, כלל לא הביעה הסכמה להליך הביופסיה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ