רותה קופפר

25 שנה לאחר ש"נשואים פלוס" הצליחה להפוך את רשת פוקס לשחקנית חשובה בזירה הטלוויזונית, יש סיכוי שמשפחת באנדי תחזור למסך, מדווחים ב"אנטרטיינמנט ויקלי". מספרים כי אולפני סוני מחפשים ליצור סדרת המשך עם דייוויד פאוסטינו שישוב בתפקיד באד באנדי, ועשוי להיות הדמות הראשית.

לפי "הוליווד ריפורטר" וחדשות !E, פאוסטינו, שבשנים האחרונות בעיקר דיבב סרטים, סייע באישוש השמועה הזאת כאשר כתב על כך בעמוד הפייסבוק שלו. עוד לא נודע מה לגבי השחקנים האחרים בסדרה - קייט סגל ("ילדי האנרכיה"), אד אוניל ("משפחה מודרנית") וכריסטינה אפלגייט ("ערים כל הלילה").

דייוויד פאוסטינו, שגילם את הבן באד באנדי, בעונתה הראשונה של הסדרה ב-1987צילום: ASSOCIATED PRESS

עוד נודע מ-!E שהשחקנים שהתאחדו ביום שלישי שעבר לכבוד כך שקייטי סגל קיבלה כוכב בשדרת התהילה בהוליווד, דיברו על האפשרות שיתאחדו כעת, אחרי שירדו מהאוויר ב-1997. "דיברנו על כך כל שנה מאז שהיא ירדה, אבל יש כל כך הרבה דברים שצריכים להסתדר כדי שזה יקרה", אמר סגל.

שחקני משפחת באנדי בטקס קבלת הכוכב של קייטי סגל בשדרות התהילה בהוליוודצילום: אי־פי

ואילו אפלגייט לא נלהבת ללבוש את הבגדים שלבשה הדמות שלה, קלי באנדי, במשך 11 עונות: "אף אחד לא רוצה לראות אותי בחצאית מיני יותר", אמרה. "אני בת 42. אני לא רציתי לראות את עצמי בהן כבר כשהייתי בת 18. אנחנו נעשה משהו עם דייב, אני לא יודעת מה זה יהיה, ואני לא יודעת אם מותר לי לדבר על זה בכלל", רמזה אפלגייט.

החדשות על סדרת הבת משתלבות עם הידיעות על החייאת סדרות מן העבר כ"צער גידול בנות", "הצלצול הגואל" ו"Girl Meets World".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ