הערב בטלוויזיה |

סיפורי סינדרלה

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רותה קופפר

מהיום ערוץ ביוגרפיה משנה את שמו ואת תכניו, ובעצם הולך ובמקומו בא ערוץ אחר – לייף־טיים. בעוד שהערוץ החדש היה מיועד באופן סטריאוטיפי לגברים, עם תוכניות תעודה על אישים שונים, הרי שהערוץ החדש מיועד לנשים, באופן סטריאוטיפי, רק סטריאוטיפי כמובן. כי הרי לא רק נשים צופות בסדרת הריאליטי "רקדניות קטנות", על בעלת סטודיו לריקוד ששמה אבי לי מילר, המתעמרת בילדות הרוקדות אצלה, ובאמהותיהן המתוחות מדי (פיזית ונפשית), כשהיא מכינה אותן לתחרויות ריקוד בתלבושות וולגריות.

הסדרה, שעונותיה הקודמות שודרו ביס דרמה וכעת יעלו בבכורה בערוץ העונות החדשות, החל ביום שלישי, היא לאו דווקא מהתוכניות שנשים סטריאוטיפית יתגאו בצפייה בהן.

מפירוט הלוח החדש של הערוץ נדמה שזה הקו המאפיין אותו – תוכניות שאיש או אשה לא יתגאו שהן צופות בהן. כמו "וולברגר: עסק משפחתי", שתעלה היום עם הערוץ החדש, על שחקן הטלוויזיה המאצ'ו מארק וולברג שהוא גם מפיק של הסדרה המיזוגנית (והמבריקה) "הפמליה", ועל בני משפחתו. סדרת הריאליטי היא עליו, על אחיו דני וולברג (סדרת הטלוויזיה "דם כחול"), ארוסתו השחקנית ג'ני מקארתי וחבריהם המפורסמים, ועל מסעדת ההמבורגרים שבבעלות המשפחה.

זה מין סיפור סינדרלה על משפחה דלת אמצעים שהתעשרה בזכות המסעדה, ונהייתה למשפחה מפורסמת בהוליווד בזכות הבנים. הסדרה, כמו "רקדניות קטנות", היא מהריאליטי שניכר כי כולם נהנים להקצין את התנהגותם בו, בשביל המצלמה וכדי לקדם את עסקיהם המסחריים.

ביום שני תעלה הסדרה "דאבל דיוות", עוד סדרת ריאליטי עם אינטרסים מסחריים. היא מתרחשת בחנות חזיות בדרום ארצות הברית שמנהלות אותה שתי חברות טובות, מולי וסינתיה; וביום רביעי "נשים קטנות: אל־אי", על סדרת ריאליטי על נשים נמוכות קומה בנות 30 ומשהו שמנסות להגשים את חלום "סקס והעיר הגדולה".

"וולברגר: עסק משפחתי". לייף־טיים, 22:25

פה גדול

עונה חדשה, שלישת במספר, לדרמה הקומית המצליחה מאוסטרליה, העוקבת אחר קליבר גרין (ריצ'רד רוקסבורו, "מולאן רוז'", "משימה בלתי אפשרית 2"), שהוא עורך דין פלילי מבריק בעל נטייה להרס עצמי והתמכרות לתענוגות החיים, שלקוחותיו הם אלה שכולם מתרחקים מהם.

בפרק הראשון ביס או הערב, הפה הגדול של גרין סיבך אותו סופית, והוא שוהה בכלא, לאחר שריצה כבר 11 חודשים מ-13 השנים שנגזרו עליו.

"רייק". יס או, 22:00

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ