דומיניק וסט מתנגד לעצמאות של סקוטלנד ומדבר על האפשרות לסרט "הסמויה"

השחקן, בן ה-44, דיבר בראיון בין היתר על עצומה שהוא חתום עליה יחד עם עוד כ-200 אישים מפורסמים, שהתפרסמה ב"גרדיאן" ובה הביע התנגדות לעצמאותה של סקוטלנד

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רותה קופפר

דומיניק וסט, מי שהתפרסם בגילום הבלש ג'ימי מקנולטי בסדרת המופת "הסמויה", התראיין ל"דיילי ביסט" לרגל עלייתה של הסדרה האמריקאית החדשה "הרומן", מאת התסריטאי הישראלי חגי לוי. פרקה הראשון ישודר ב-12 באוקטובר, ואילו בשישי הקרוב יעלה באנגליה סרטו "גאווה", על פעילים של הקהילה הלהט"בית שחברו יחד למאבק הכורים ב-1984.

השחקן, בן ה-44, דיבר בין היתר על עצומה שהוא חתום עליה יחד עם עוד כ-200 אישים מפורסמים, שהתפרסמה ב"גרדיאן" ובה הביע התנגדות לעצמאותה של סקוטלנד, שעל גורלה יוחלט במשאל עם ביום חמישי. "אני חושב שזה יהיה חבל נורא אם הממלכה המאוחדת כבר לא תהיה מאוחדת. אני חושב שזה יהיה איום אם היא תפוצל, לכן חתמתי על העצומה", הסביר.

דומיניק וסט. לא לפצל את הממלכהצילום: אי־פי

עוד נשאל בראיון האם יוצרי ושחקני "הסמויה" שוקלים לעשות סרט המשך לסדרה. באופן מפתיע הוא השיב: "בלי הרף". הוא סיפר כי הכוח המניע מאחורי היוזמה הזאת הוא ונדל פירס ("טרמיי"), והוא כמובן רצה שדייוויד סיימון, יוצר "הסמויה", יביים גם את הסרט, "אבל סיימון אמר", מספר וסט, "כי זה לא יכול להיות סרט המשך לסדרה, זה חייב להיות סרט שיתאר את האירועים שקדמו לסדרה. וזה יתאים לשחקנים השחורים, אבל לא כל כך ללבנים, הם לא נראים יותר צעירים מכפי שנראו לפני עשר שנים", צחק וסט, שכעת עיטר את פניו בזקן.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ