מועצת ההורים של הטלוויזיה טוענת: "יותר מדי עירום בטלוויזיה האמריקאית"

שלוש תוכניות כאלה המשודרות היום הן "דייטינג בעירום" של ערוץ VH1 ו"לקנות בעירום" של ערוץ TLC וכן "עירום ומפחדים" של ערוץ דיסקברי

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רותה קופפר

"מועצת ההורים של הטלוויזיה", ארגון המנתב את הנעשה בטלוויזיה האמריקאית, קורא לשים סוף לריבוי של תוכניות ריאליטי שהמשתתפים בהן מופיעים בעירום מלא. שלוש תוכניות כאלה המשודרות היום הן "דייטינג בעירום" של ערוץ VH1 ו"לקנות בעירום" של ערוץ TLC וכן "עירום ומפחדים" של ערוץ דיסקברי. שלושתן משודרות בשעות שבהן ילדים צופים בטלוויזיה.

"איננו שונאי טלוויזיה. אנחנו גם לא חסודים, אנחנו פשוט מנסים להגן על הילדים שלנו", אומר מנהל המועצה, טים וינטר. הארגון מנסה להפעיל לחץ על מפרסמים כמו מקדונלד בכך שהם מחלקים מנשרים בסניפים ובהם מבקשים מהחברה להסיר את התמיכה הכלכלית שלה מהתוכנית "דייטינג בעירום".

מתוך "עירום ומפחדים". התוכניות משודרות גם בזמן שילדים צופים בטלוויזיהצילום: ללא קרדיט

אף על פי שהתוכניות קיבלו דירוג מוגבל לצפייה מגיל 14 ומעלה, והן משובצות בשעה תשע ועשר בערב בשידור הראשון שלהם, השידורים החוזרים משודרים בכל שעות היום. הערב ישודר פרק מיוחד של "דייטינג בעירום", שנקרא "החתונה". הארגון גם מוטרד מהסדרה "לקנות בעירום", המתרחש במושבת נודיסטים, שאבריהם המוצנעים מוסתרים באופן מתוחכם בכל פעם באגרטל או שיח ופרחים.

ערוץ דיסקברי, כל עניינו מדע והרפתקה, לפיכך בתוכנית "עירום ומפחדים" הוא שולח את העירומים (עם בד המכסה את חלציהם) לטבע, כדי לבחון את יכולות ההישרדות שלהם.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ