עכשיו זה רשמי: "טווין פיקס" חוזרת

אף שיוצרה דייוויד לינץ' הודיע בזמנו כי לסדרת הפולחן בשום אופן לא יהיה המשך, היא שבה עתה לעונה של תשעה פרקים

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רותה קופפר

עכשיו זה רשמי. לאחר שיוצרי "טווין פיקס" דייוויד לינץ' ומארק פרוסט צייצו יחד בשבוע שעבר מסר מסתורי המרמז על שובה של הסדרה, כעת התקבלה הודעה רשמית. עונה חדשה של הסדרה צפויה לעלות לשידור ב-2016 בשואוטיים. רשת סי-בי-אס שמחזיקה בזכויות השידור של הסדרה מתחילת שנות התשעים היא הבעלים של ערוץ שואוטיים.

בקדימון שעלה ביוטיוב, לורה פאלמר מצביעה על דבר מה ובהקשת אצבע מתמקדים על השלט של "ברוכים הבאים לטווין פיקס". אט אט המצלמה מתקרבת אל השלט, המלמד כי אוכלוסיית העיירה מונה 51,201 בני אדם, ואז הבזקים של שנת השידור - 2016 והערוץ שישדר אותו - שואוטיים.

שריל לי כלורה פאלמר ב"טווין פיקס"

"טווין פיקס" היא הסדרה הראשונה שהשתמשה בערכים קולנועיים בטלוויזיה - מבחינת תסריט, בימוי של במאי קולנוע נודע, משחק וצילום. הרצח של לורה פאלמר סחף את העולם בתנופה. באווירה הטלוויזיונית המפותחת כיום יהיה לה קשה יותר להתבלט, ומעניין לראות כיצד תחדש הפעם.

ההודעה על המשך ל"טווין פיקס" מפתיעה, במיוחד לאחר שדייוויד לינץ' הודיע בזמנו כי לסדרת הפולחן, ששודרה בזמנו ברשת אי-בי-סי, בשום אופן לא יהיה המשך. כעת מדובר בעונה מוגבלת של תשעה פרקים.

לינץ' ופרוסט יכתבו יחד את כל הפרקים ולינץ' יביים אותם. בראיון ל"דדליין" פרוסט מספר כיצד השניים שינו את דעתם והחליטו להעניק לסדרה המשך אחרי 25 שנה. "זה משהו שהיינו צריכים להניח לו להרבה זמן", מסביר פרוסט על ההחלטה להחיות את הסדרה. "דייוויד ואני נותרנו חברים טובים במשך השנים, היינו נפגשים כל כמה זמן. כאשר ב-2007 יצא מארז הזהב של הדי-וי-די התחלנו לחשוב בנפרד על אפשרות להמשיך. ואז לפני שלוש שנים נפגשנו לארוחת צהריים והתחלנו לדבר על כל מיני רעיונות. כל כך הרבה אנשים נהנו ממארז הזהב. מצאנו את עצמנו נסחפים חזרה לעיירה, מבינים שיש עוד הרבה דברים שאנחנו רוצים לדעת עליה. והכל עף קדימה".

עוד נשאל פרוסט על ידי "דדליין" אם דמויות מהסדרה המקורית יופיעו גם בעונה החדשה. "אני חושב שהמעריצים ירצו לראות כמה שיותר פרצופים מוכרים והרבה חדשים. אנחנו מקווים שכל הסיפורים יזכו לתשומת הלב הראויה", ענה. ומה עם קייל מגלגלן שגילם את הסוכן קופר, נשאל. על כך השיב כי הוא מקווה שתהיה לו תשובה ממש בקרוב. האם הסדרה החדשה תעסוק גם היא ברצח לורה פאלמר, נשאל פרוסט, שאמר בראיון כי הוא משתדל לתת כמה שפחות פרשנות לאירועים. על כך השיב כי "המסתורין ב'טווין פיקס' הוא גדול מאוד, יש לו היבטים רבים, אנחנו מקווים כי אנשים יתעניינו בכל מה שקשור לסיפור המתח הגדול". ולשאלה אם יהיה פשע מרכזי בעונה החדשה, משיב פרוסט דווקא באופן ישיר יותר - יהיה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ