הערב בטלוויזיה |

"המתים המהלכים" חוזרת בפיצוץ

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רותה קופפר

אם לא חיי נצח הרי שלפחות חיים ארוכים צפויים לזומבים שבסדרה האפוקליפטית המצליחה כל כך "המתים המהלכים", השבה הבוקר בערוץ יס או ב-6:45, בצמוד לשידור בארצות הברית (מחר, בשידור חוזר באותו ערוץ). בסוף שבוע שעבר, עוד בטרם החלו לשדר את העונה החמישית שלה, הודיע ערוץ הכבלים האמריקאי אי־אם־סי, המשדר את הסדרה, כי תהיה לה עונה שישית, שתעלה לשידור ב-2015. ההודעה לא היתה דרמטית, הדרמה האפוקליפטית המבוססת על הקומיקס של רוברט קירקמן היא הסדרה הנצפית ביותר בתולדות ערוצי הכבלים האמריקאיים. בעונה האחרונה שלה, הרביעית, צפו בה בארצות הברית בלבד 18.4 מיליון איש. ברור היה שיהיה לה המשך.

בעונה החמישית, הקבוצה של השורדים של ריק ודאריל, שהגיעה בסוף העונה הרביעית לנקודה הסופית, אך נכלאה בידי קבוצה אחרת, תחבור לשוביה. זאת במטרה להגיע לוושינגטון ולמצוא פתרון לבעיית ה"מהלכים".

כבכל העונות הקודמות (שכולן זמינות לצפייה בווי־או־די של יס), בני האדם בסדרה נראים מסוכנים לא פחות מהמתים אוכלי האדם. יחסיהם רוויי המתחים, הנאמנויות והיריבויות, הם שהופכים את הסדרה הזאת למעניינת ופופולארית כל כך.

כמחווה לצופים חסרי הסבלנות שיחרר הערוץ האמריקאי לצופים את ארבע הדקות הראשונות של הפרק הראשון של העונה החמישית. בקליפ רואים את גארת והחבורה בטרמינוס, כלואים בקרון בקטע פלאשבק שבו נראה כי זהו אולי אותו קרון שבו כלואים ריק, דאריל ושות', המתכוננים ללחימה.

ואז מתרחש פיצוץ!

"המתים המהלכים". יס או, 6:45

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ