סקס, אהבה ואוסקר: אוטוביוגרפיה חדשה לניל פטריק האריס

השחקן, שינחה את טקס האוסקר הקרוב, מספר בספר בין השאר על חוויית המין הראשונה שלו עם גבר

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רותה קופפר

ניל פטריק האריס, שאתמול נודע כי ינחה את טקס האוסקר הקרוב (שיתקיים ב-22 בפברואר), לאחר שכבר הנחה פעמיים את טקס האמי וארבע פעמים את טקס הטוני, פירסם כעת אוטוביוגרפיה, "ניל פטריק האריס: בחר לעצמך אוטוביוגרפיה משלך". היא כתובה כמו ספר הרפתקאות ומאפשרת לקוראים לקפוץ מעמוד אחד למקום אחר בספר, או לקרוא אותו פשוט כספר רגיל.

"ניו יורק מגזין" מפרסם כמה פרטים מתוך הספר של השחקן בן ה-41, שזכה בפרסי אמי, טוני וגראמי וכיכב בשתי סדרות מצליחות - "דוגי האוזר" בילדותו ו"איך פגשתי את אמא" בעשור האחרון. בין היתר מספר האריס, שהוא הומו מחוץ לארון, על חוויית המין הראשונה שלו עם גבר, כשעבר על המחזה "רנט". "זה פחות בריחה מעצמך ויותר התנגשות עם עצמך. הריגוש והחרדה שולחים אותך למקום עוד יותר מתבונן, אנליטי ומתוח מהרגיל. כל סיכוי להיכנע ופשוט ליהנות מהרגע נקטע במונולוג פנימי מתמשך: אסור שיידעו, אל תספר לאיש, אסור שזה יקרה שוב, וכמובן זה קורה", הוא כותב.

ניל פטריק האריס צילום: Evan Agostini/Invision/AP

עוד הוא מספר בספר כי כשנסע לגרמניה הרשה לעצמו להשתחרר. מחוץ לזרקור הוא פשוט התחיל ליהנות. את בן זוגו ואבי ילדיו, דייוויד בורטקה, הוא פגש ברחוב בניו יורק, אך לבורטקה היה בן זוג. "חיכיתי בצד כמו נץ סבלני ומתחשב עד שנקרתה ההזדמנות ועטתי עליו". ילדיהם, אגב, קוראים לבורטקה אבא ולו פאפא.

הוא זה שמשך את תסריטאי "איך פגשתי את אמא" לכתוב רומן בינו לבין רובין. הוא מעריץ את השחקנית קובי סמאלדרס, הסביר, "היא בדיוק סוג האשה שהייתי רוצה להתחתן אתה אם הדמות שאני מגלם לא היתה מגעילה". במשך שתי העונות הראשונות הוא תלה בה מבטים ארוכים כדי לראות מה יעשו הכותבים, ואכן הם חיברו ביניהם. "הכימיה בינינו עבדה היטב ונהניתי מכל רגע אתה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ