הערב בטלוויזיה |

לאבד את הראש עם "סליפי הולו"

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רותה קופפר

המסע הפרסומי שליווה את עליית העונה השנייה של "סליפי הולו" בארצות הברית נקרא "יום ללא ראשים" וכלל הרבה משחקי מלים על ראשים נערפים ומתגלגלים, והוא עלה בדיוק ביום שעיתונאי אמריקאי נוסף הוצא להורג בעריפת ראש בעיראק על ידי דאעש. המסע הפרסומי לסדרה ולמארז הדי־וי־די שלה, שכלל מיני כרטיסי ברכה עם בדיחות על אנשים ללא ראש (כמו אחת הדמויות בסדרה ובאגדה שעליה היא מבוססת, שכתב ואשינגטון אירווינג), הגיע לעיתונות זמן קצר אחרי שנודע על הוצאתו להורג של סטיבן סוטלוף על ידי דאעש ו-14 ימים אחרי עריפת ראשו של צלם העיתונות ג'יימס פולי. בשל התזמון הרגיש גרר מסע הפרסום ביקורת ובעקבותיה התנצלויות.

גם בפרק הראשון של העונה השנייה של הסדרה, הערב בערוץ יס אקשן, מסתובבות להן כמה גופות ללא ראשים. לא מראה מלבב.

מתוך "סליפי הולו". דמויות חדשות מצטרפותצילום: באדיבות yes ו-James Dimm

הפרק הערב של הסדרה, הנעה בין אירועי ההווה לבין אלה מלפני שתי מאות, נפתח במסיבת יום הולדת קטנה. הבלשית סגן אבי מילס (ניקול בהרי), אשת ההווה, מגישה לאיכבוד קריין (טום מייסון), מן העבר, קפקייק לכבוד יום ההולדת, כשברקע מתנגן שירו של סטיבי וונדר, "האפי בירתדיי". איכבוד נבהל, הוא עוד נמצא תחת ההשפעה המאיימת של סוף אירועי העונה הקודמת, שבהם קברו אותו חי. "מדוע העידן שלך חוגג אימה עם קינוח?" תוהה איכבוד בן 251, באחד הרגעים הטיפוסיים שלו של ביקורת והפתעה ממנהגי ההווה – המספקים את האתנחתות הקומיות של הסדרה. וזאת עוד מבלי שנתקל באף לא אחד מחגי ישראל.

אל העונה יצטרפו דמויות חדשות: השריף לינה רייס (סקינה ג'פרי, "בית הקלפים") וניק האוולי (מאט בר) המסתורי. גם כעת יתמודדו ויגברו איכבוד ואבי על כמות גדולה של רשעים מהעבר ומההווה. ההכרה שאוייבם הגדול ביותר הוא בעצם בנו של איכבוד, כפי שלמדו בעונה הקודמת, מעמידה את הנאמנויות, ואת חברותם במבחן.

"סליפי הולו". יס אקשן, 21:45

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ