אשה מאשימה את ביל קוסבי: "אנס אותי בחדר במלון"

ברברה בומן, היום בת 47, סבורה כי יש לפחות 13 נשים שנאנסו על ידי קוסבי במשך השנים, והיא קוראת להן לשבור את שתיקתן

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רותה קופפר

לאחרונה כינה הסטנדאפיסט האניבל בוריס את כוכב הטלוויזיה ביל קוסבי "אנס סדרתי", והנה מתברר כי היתה מישהי אחת לפחות שהיטתה אוזן לדברים. ברברה בומן סיפרה לעיתון "דיילי מייל" כי היא היתה רק נערה כשקוסבי התעלל בה מינית ורגשית. "האיש הזה סימם אותי ואנס אותי", סיפרה לעיתון. "הוא מפלצת. הוא תקף אותי כמו מפלצת. אני מקווה שאחרות שסבלו התעללות דומה מצדו לא יירתעו בגלל פרסומו, עושרו ועוצמתו. אם אני יכולה לעזור לקורבן אחד, הרי שעשיתי את שלי".

לדברי בומן, ב-1985 היא היתה באודישן פרטי אצל קוסבי, ושנתיים אחר כך אנס אותה בחדר במלון. בומן, היום בת 47, סבורה כי יש לפחות 13 נשים שנאנסו על ידי קוסבי במשך השנים, והיא קוראת להן לשבור את שתיקתן. "אף אחד לא האמין לי במשך שנים. אמרו לי 'ביל לא היה עושה מעשה כזה'. אבל אני יוצאת עם זה, עומדת מאחורי המלים שלי. די לקוד השתיקה".

קוסבי. אמור לככב בסיטקום חדשצילום: אי־פי

היא הודתה לבוריס שמדבר בשם הנפגעות ואינו נרתע מהאיומים מצד התעשייה ומצד אנשיו של קוסבי. קוסבי, בן 77, אמור לככב בסיטקום חדש מהקיץ ברשת אן־בי־סי, אותה רשת שבה הופיע עם הסיטקום המצליח שלו בשנות ה–80, "משפחת קוסבי". "התזמון הולם. מחליא אותי לחשוב שהוא ישוב לכעת לטלוויזיה ועוד יגלם אבא", אמרה בומן.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ