הוט רכשה את הסדרה "האשה המכובדת"

דרמת המתח בהפקה בריטית־אמריקאית על אודות הסכסוך הישראלי־פלסטיני תשודר בהוט מדצמבר

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רותה קופפר

הוט רכשה לשידור את דרמת המתח "האשה המכובדת", על אודות הסכסוך הישראלי־פלסטיני, בכיכובה של מגי ג'ילנהול. בסדרה, שהיא קו־פרודוקציה של הבי־בי־סי והערוץ האמריקאי סאנדנס, מגלמת ג'ילנהול את נסה סטיין, ישראלית על פי הדרכון שלה (חוק השבות מאפשר זאת ליהודים, כפי שהיא מסבירה בסדרה) ובריטית לפי מבטאה (היושב באופן טבעי בפיה של השחקנית האמריקאית). המיני־סדרה, שבה משתתפים גם סטיבן ריאה ויגאל נאור הישראלי, ושודרה לראשונה הקיץ בארצות הברית ובאנגליה, תעלה לשידור ב-17 בדצמבר בווי־או־די של הוט.

יוצר הדרמה, שזכתה לביקורות מהללות, הוא זוכה פרס הבפט"א הוגו בלייר. "האשה המכובדת" מתארת את מסעה של נסה סטיין (ג'ילנהול), בריטית ילידת ישראל, לתיקון שגיאות העבר שלה, מבחינה אישית ופוליטית. כילדה, נסה ואחיה אפרה (אנדרו בוקן, "ברודצ'רץ'") חזו ברצח אביהם, יצרן נשק ישראלי נודע, על ידי אנשי אש"ף. כעת, כשהיא בשנות השלושים לחייה, היא עומדת בראש החברה שירשה מאביה, אותה הסבה מספקית נשק לחברה שפועלת נמרצות ליישום פרויקטים שמטרתם לקדם את השלום בין ישראלים ופלסטינים.

בזמן שהיא זוכה להכרה משמעותית על פעילותה הענפה, היא נאלצת להיאבק בכוחות גדולים שקושרים נגדה. כאשר נמצאת גופתו של איש עסקים פלסטיני, היא נשאבת למערבולת פוליטית בינלאומית. חקירה האינטנסיבית הופכת במהרה למצוד בינלאומי של הסי־איי־איי, סוכנות הביון הבריטית והמוסד הישראלי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ