רייטינג שיא לפרק הפתיחה של "המירוץ למיליון"

פרק פתיחת העונה, ששודר אתמול, רשם רייטינג ממוצע של 32.8 אחוזים בכלל האוכלוסייה. זהו פרק ההשקה השני הנצפה ביותר בריאליטי השנה

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

רייטינג שיא לעונה הרביעית של הריאליטי "המירוץ למיליון". פרק פתיחת העונה, ששודר אתמול, רשם רייטינג ממוצע של 32.8 אחוזים בכלל האוכלוסייה. זהו פרק ההשקה השני הנצפה ביותר בריאליטי השנה, והוא גובר על "האח הגדול", שרשמה 32.2 אחוזים, ועל "דה ווייס" עם 25.4 אחוזים ושני רק ל"מאסטר שף" עם 34 אחוזים. מדידה בקרב משקי בית יהודיים בלבד, מעמידה את התוכנית (עם 38 אחוזים בקהל היעד) כפתיחת הריאליטי החזקה ביותר השנה. נתון זה מעניין במיוחד, ראשית בשל השוני בין שתי המדידות, בכלל האוכלוסייה ובקרב משקי בית יהודיים. השוני, הממצב שתי תוכניות שונות במקום הראשון, מוכיח כי האוכלוסייה הערבית גילתה עניין רב יותר ב"מאסטר שף". השני, המציב את המירוץ למיליון כתוכנית ההשקה הנצפית ביותר, מלמד דבר מה על טעמי הקהל והסקרנות שהוא מגלה כלפי תוכניות בידור שונות.

הודות להשקה החזקה אמש, מרוויחה גם "מצב האומה" ששודרה אחריה, וצוברת רייטינג נאה של 22.4 אחוזים. בכלל, מלמדת טבלת הדירוג השבועית כי לתוכניות הזכיינית רשת נוכחות נאה. המקום הראשון נשמר ל"המירוץ למיליון" ואחריו דורגה "אבודים", גם היא של הזכיינית, עם 26.6 אחוזים. "עובדה", של הזכיינית קשת, השיגה 23.8 אחוזים ואחריה דורגה "מצב האומה". את החמישייה הפותחת סוגרות בשבוע החולף מהדורת חדשות הערוץ, שרשמו רייטינג ממוצע של 22.4 אחוזים. הנתונים נכונים לכלל האוכלוסייה ונמסרו על ידי הוועדה למידרוג.

"המירוץ למיליון". שבירת שיאצילום: עדי אורני

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ