אחרי 20 שנה: צפו באיחוד של כוכבי "דוסון קריק"

קייטי הולמס, ג'ושוע ג'קסון, ג'יימס ואן דר ביק ומישל וויליאמס הצטלמו למגזין "אנטרטיינמנט וויקלי" - לראשונה מאז תמה הסדרה האהובה. "לרבים, היא תישאר לנצח", אמרו בראיון. ומה עם איחוד אמיתי?

ענת טייכר
ענת טייכר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
כוכבי "דוסון קריק" על השער. 20 שנה ו(כמעט) כלום לא השתנה
כוכבי "דוסון קריק" על השער. 20 שנה ו(כמעט) כלום לא השתנהצילום: MARC HOM / ENTERTAINMENT WEEKLY
ענת טייכר
ענת טייכר

הרבה מים זרמו בנחל של דוסון מאז שירדה סדרת הנעורים האהובה מהמסך, אי אז בשלהי 2003. ובכל זאת, אם להסתמך על תמונתם המשותפת של כוכבי "דוסון קריק", שפורסמה היום (רביעי) על שער המגזין "אנטרטיינמנט ויקלי" לציון 20 שנה לעלייתה - אותותיהם לא ממש שטפו את פניהם.

בתמונה נראים קייטי הולמס, שגילמה בסדרה את דמותה של ג'ואי פוטר, ג'יימס ואן דר ביק ששיחק את אהוב נעוריה הראשון דוסון לירי, ג'ושוע ג'קסון, פייסי וויטר בשבילכם שמצא גם הוא את הדרך למיטתה של ג'ואי, ומישל וויליאמס, הלוא היא ג'ן לינדלי הפרועה שהצטרפה לחבורה אחרי שנשלחה להתגורר בבית סבתה בעיירה קייפסייד.

לצד השער הקבוצתי, פרסם המגזין ארבעה שערי סולו – עליהם נראים הכוכבים לבדם, להוציא את שערה של וויליאמס, שחלקה אותו עם השחקנית ביזי פיליפס, חברתה הטובה ביותר ששיחקה לצדה בסדרה כאודרי לידל.

בנוסף לשערים, פרסם המגזין ראיון ווידאו עמם, וכן עם שחקני הסדרה מרדית' מונרו (שגילם את אנדי מקפי), מרי בת' פיל (סבתה של ג'ן, אוולין "גראמס" ראיין), ג'ון וסלי שיפ (אביו של דוסון, מיטש לירי), מרי-מרגרט היום (אמו של דוסון, גייל לירי) ונוספים.

"אני חושב שכולנו ראינו זה את זה פה ושם לאורך השנים – אבל איחוד שכזה עוד לא היה", אמרה הולמס בראיון, בעוד שהְיוּם, שגילמה את אמו של דוסון, נזכרה שהייתה לצד בנה הטלוויזיוני כשהעניק למעריצה את החתימה הראשונה שלו. "בלב חשבתי, 'אוי חמודי, תתכונן לעוד הרבה חתימות'", אמרה.

"אהבתי שנגענו בליבם של אנשים בשנים שעיצבו את אישיותם", אמרה בראיון גם וויליאמס, שמאז ירידת הסדרה הייתה מועמדת לארבעה פרסי אוסקר. "נראה לי שזו הסיבה שרבים הזדהו עמה – אם התחברת למשהו בתקופת ההתבגרות שלך, הוא נשאר איתך לנצח".

השער של ג'יימס ואן דר ביק, שגילם את דוסון ליריצילום: MARC HOM / ENTERTAINMENT WEEKLY
השער של ג'ושוע ג'קסון, שגילם את פייסי וויטרצילום: MARC HOM / ENTERTAINMENT WEEKLY
צילום: MARC HOM / ENTERTAINMENT WEEKLY
צילום: MARC HOM / ENTERTAINMENT WEEKLY

למפתחי הציפיות המייחלים לאיחוד אמיתי על המסך - צפויה לפי שעה אכזבה. "מה נעשה? אחת מהסיבות בגינן פרק סיום הסדרה התרחש חמש שנים אחרי הפרק שקדם לו הייתה כדי לתת לה סיום סגור", אמר בינואר האחרון קווין וויליאמסון, שיצר את הסדרה בהשראת חייו, בראיון למגזין "הוליווד ריפורטר". "לצערי, אני לא רואה את זה קורה. הסיום היה רגע כל כך יפה והסדרה תמיד נועדה להיות נוסטלגית במהותה. בואו נשאיר אותה במקום הזה".

"דוסון קריק", שעקבה אחר מעלליהם של ארבעה צעירים מקייפסייד, שודרה בין השנים 1998-2003 ברשתWB האמריקאית. במהלכן שש עונותיה זכתה להצלחה גדולה, הן בקרב המעריצים והן בקרב המבקרים. בישראל זכתה גם כן להצלחה, ושודרה בערוץ 3 בכבלים ומאוחר יותר בשידורים חוזרים בערוץ 10.

הוא בוכה מרוב התרגשות, כן?

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ