"האח הגדול" - ישראל אוגלבו זכה במקום הראשון

אליאב רחמים הגיע למקום השני. העונה החולפת, הארוכה בתולדות הריאליטי הוותיק, שודרה לראשונה ב"רשת". אביבית בר זהר סיימה במקום השלישי

איתי שטרן
איתי שטרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רגע הזכייה, הערב
רגע הזכייה, הערב
איתי שטרן
איתי שטרן

ישראל אוגלבו מתל אביב הוא הזוכה בעונה התשיעית של "האח הגדול" ששודרה ב"רשת 13" בארבעת החודשים האחרונים. אוגלבו, חוזר בשאלה מבית חרדי, הצליח לצבור לא מעט תשומת לב בשל סיפורו האישי במסגרתו נפלט מהחברה החרדית, ניתק קשר עם הוריו, עבד כחשפן וניהל רומן במהלך העונה עם מתמודדת בשם מגי טביבי. הוא קיבל עבור זכייתו פרס כספי של מיליון שקלים. אל המקום השני בתוכנית הגיע אליאב רחמים, אל המקום השלישי הגיעה אביבית בר זהר (שזו הפעם השנייה בה היא משתתפת בתוכנית), אל המקום הרביעי הגיעה מירב ישראל ואל המקום החמישי הגיעה מריה דומרק.

זו היתה העונה הארוכה ביותר של "האח הגדול" מאז עלתה לאויר לפני כעשור. היא נפרשה על פני 120 ימים ובכך עקפה את העונה החמישית שארכה 115 ימים. זו גם היתה העונה הראשונה של "האח הגדול" ששודרה בזכיינית "רשת" לאחר ששאר העונות הקודמות שודרו ב"קשת", שם הפכה לתוכנית דומיננטית במיוחד.

שידור הפרק הראשון של "האח הגדול" ב"רשת" זכה לנתון שיא מאז פיצולו של ערוץ 2. הוא רשם 24.8 אחוזי רייטינג בקרב כלל האוכלוסיה ו–29 אחוזי רייטינג בקרב האוכלוסייה היהודית. עם זאת, בתוך זמן קצר ירד מספר הצופים בכמחצית. כך למשל, בתוכנית ששודרה זמן קצר לאחר פרק הבכורה נרשם רייטינג של 14.1% בכלל האוכלוסייה, בזמן שלסדרת הדרמה של "קשת", "בשבילה גיבורים עפים", ששודרה במקביל, היה רייטינג כמעט זהה.

בעקבות הנתונים הנמוכים הודחה עורכת התוכנית, רווית ליאור מנדל, ובמקומה הובא רועי עוז, ששינה את אופי התוכנית, הפך אותה תככנית יותר והעלה במקביל את אחוזי הצפייה. ככל שהעונה התקדמה, עלו אחוזי הצפייה בתוכנית שהתמקמה באופן קבוע בראש טבלאות הצפייה השבועיות. בסיום ארבעת חודשי השידור הפכה "האח הגדול" לתוכנית הנצפית ביותר של הקיץ.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ