החורף מגיע באביב: משחקי הכס חוזרת באפריל לעונה אחרונה

משחקי הכס, דרמת הפנטזיה הפופולרית, תחזור לעונה שמינית ואחרונה שתכלול שישה פרקים בלבד. צפו בטיזר הראשון

חן חדד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
"משחקי הכס". העונה החדשה תכלול רק שישה פרקים
"משחקי הכס". העונה החדשה תכלול רק שישה פרקיםצילום: HBO / AP
חן חדד

"משחקי הכס", אחת מסדרות הטלוויזיה הפופולריות בתבל, תחזור לעונה שמינית ואחרונה באפריל 2019. רשת HBO אישרה את מועד חזרתה של דרמת הפנטזיה בטיזר ראשון שמבשר על שובה באביב. אף שאינו כולל סצינות מהעונה השמינית, הוא חוזר לקרבות, הבגידות והדמויות שעשו את הסדרה.

הטיזר לעונה השמינית של "משחקי הכס". נתראה באפריל!

מעטה הסודיות סביב העונה השמינית והאחרונה של "משחקי הכס" נפרץ מעט עם כתבת ענק במגזין "אנטרטיינמנט ויקלי" שפורסמה בראשית החודש. הכתבה שיתפה לראשונה פרטים מהסט, לצד ראיונות עם היוצרים והשחקנים ותמונה ראשונה של ג'ון סנואו ודאינריז טארגאריין.

לפי הפרטים המעטים שמנהלי רשת HBO הסכימו לחשוף לאנשי המגזין, פרק פתיחת העונה כולל הרבה "סצינות מראה" שמתכתבות עם הפרק הראשון של הסדרה. בין השאר, "במקום התהלוכה של המלך רוברט נראה את דאינריז מגיעה עם צבאה. זו סצינה שמניעה התנגשות מעניינת ומתוחה בין דמויות, שבחלקן מעולם לא נפגשו קודם לכן, ועליהן להיערך יחד לקראת הפלישה הבלתי נמנעת של צבא המתים". העימות הסופי, שצולם במשך שבועות ארוכים על ידי מיגל ספוצ'ניק, במאי "הארדהום" וזוכה האמי על הפרק "קרב הממזרים". "זה קרב אכזרי", הגביה פיטר דינקלייג' (טיריון לאניסטר) את הציפיות. "לידו קרב הממזרים נראה כמו משחק ילדים".

השער של "אנטרטיימנט ויקלי"

העונה השמינית, שתעלה ב–2019, כוללת שישה פרקים בלבד. למרות העונה הקצרה יחסית, כל פרק יימשך בין שעה וחצי לשעתיים, וצפוי לכלול אפקטים מיוחדים מרהיבים שבעטיים התארכה תקופת ההפקה, ונפרשה על פני עשרה חודשים. לעונה ישובו במאים בולטים מהעונות הקודמות, בהם ספוצ'ניק וכן דייוויד נאטר, זוכה האמי על "Mother's Marcy" שבו סרסיי לאניסטר צועדת את צעדת הבושה, וביים בין השאר את הפרק "גשמי קסטמיר" ובו טרגדיית החתונה האדומה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ