הארי סטיילס מפזר אבק כוכבים בסלון - מדריך צפייה - הארץ
היום בטלוויזיה

הארי סטיילס מפזר אבק כוכבים בסלון

כוכב הנערות (ואמהותיהן) הוא אחד ממפיקי הסיטקום האמריקאי "זוג פלוס סלב", שמבוסס על תקופה בחייו. במרכז הסיטקום זוג בורגני שלו שלחייו פורץ בסערה כוכב נוער שנאלץ לרדת למחתרת

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

הארי סטיילס, כוכב הנערות (ואמהותיהן) מלהקת "ואן דיירקשן", הוא אחד ממפיקי הסיטקום האמריקאי "זוג פלוס סלב", שזמין מאתמול בשלמותו ב–VOD של יס. למען האמת, יותר ממפיק: הסיטקום מבוסס על תקופה בחייו של סטיילס, וכשהושק בארה"ב בסתיו האחרון לא היה כלי תקשורת שעניינו טלוויזיה ובידור שהתעלם מהדבר.

הקריירה של סטיילס נולדה בתוכנית ריאליטי כישרונות בריטית, כששודך לעוד שלושה צעירים, וביחד הפכו ללהקת הבנים "ואן דיירקשן". הוא והם הפכו לכוכבי־על באמריקה, אבל סטיילס היה לבולט שבהם כשצעירה בשם אנה טוד הפכה אותו לדמות בספר שכתבה בסוגת ה"פאן פיק" — ספרות המעריצים המבוססת על חומרים קיימים או דמויות בשר ודם. "אחרי ש", הספר שכתבה, הפך לסדרת ספרים שנקראה באמצעים דיגיטליים מיליוני פעמים ולרבי מכר שנמכרו גם במהדורות דפוס. סטיילס הפך לדוגמן, זמר בעל קריירת סולו וצעיר שנאלץ לרדת למחתרת ולעבור להתגורר אצל מנהלו אחרי שהפפראצי מיררו את חייו כשיחסיו עם כוכבת הנוער, טיילור סוויפט, תמו.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ