הערב |

משחקי ריגול

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

"האמריקאים" היא סדרת ריגול מהנה ומושכת, שחזרה אמש לעונה השלישית שלה ביס־או, ומאז היא גם נמצאת בוי־או־די של יס. בסדרה, קארי ראסל ומתיו ריס הם פיליפ ואליזבת, שני מרגלים סובייטיים החיים בארצות הברית כאמריקאים לכל דבר בפרוור בוושינגטון של שנות ה–80 בעיצומה של המלחמה הקרה. בעונה החדשה השניים, שהקימו במשך השנים משפחה אמריקאית, וילדים שאינם מודעים לעיסוקם של הוריהם מרובי הפיאות והמשקפיים והחיים הכפולים, מתבקשים למסור את בתם המתבגרת פייג' לארגון הביון הסובייטי, שיהפוך גם אותה למרגלת. בעונה השלישית השחקן פרנק לנגלה מצטרף בתפקיד גבריאל, המפעיל החדש של הזוג שמחליף את קלאודיה (מרגו מרטינדייל שצפויה לחזור בהמשך העונה).

"האמריקאים". יס וי־או־די

מתוך "האמריקאים"צילום: Michael Parmelee / FX / yes

זה בטיפול

עוד עונה שלישית לסדרה עולה היום והיא של "טיפול אונליין". בוי־או־די של הוט אפשר לעקוב אחר הטיפול הפסיכולוגי מול המסך של הפסיכולוגית הנרקסיסטית פיונה ואליס (ליסה קודרו, "חברים", "הקמבאק") ושל המטופלים המפורסמים המגלמים כאילו את עצמם. העונה רשימת המטופלים כוללת את בילי קריסטל, צ'לסי הנדלר, סטיב קארל ומאט לה בלאנק.

"טיפול אונליין". הוט וי־או־די

לפני שהפצע בוצע

שירלי, קרלין ורובי נשלחו לכלא במיזורי שבארצות הברית לריצוי מאסרים ממושכים, לאחר שהורשעו ברצח הבעלים המתעללים שלהן. בסרט התיעודי "הקורבן המושלם – נקמת הנשים המוכות", המשודר היום בערוץ יס דוקו, פוגשים קבוצה של עורכי דין וסטודנטים למשפטים המנסים לשחרר את הנשים הללו – שבעליהן הכו, אנסו, מכרו אותן לזנות וכמעט רצחו אותן במשך שנים ארוכות, לפני שביצעו את הפשע הנואש.

"הקורבן המושלם – נקמת הנשים המוכות". יס דוקו, 22:00

תגובות