גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

חן קליין היא בתם של שניים מראשוני המתנחלים בשומרון ורעיה צעירה, שעוברת עם בעלה ובנם הקטן למאחז בשומרון כדי להקים בו בית בקרוואן קטן. "נחלה", סרט הסטודנטים שיצרה, מלווה את ההתיישבות הזאת והיא דנה בו בשאלות אם זהו ייעודה וזהו הבית שלה.

"נחלה". יס דוקו, 14:30

"נחלה". להתנחל בתוך קרוואןצילום: באדיבות yes

ערוץ 1 יקדיש את מגזין הקולנוע "טלסינמה" לזכרו של איש הערוץ שאול שיר־רן, במלאות 30 למותו. שיר־רן היה מפיק ועורך תוכניות בתחום הקולנוע, בהן "משהו מהסרטים" ו"מסך גדול מסך קטן". בתוכנית ישתתפו מבקר הקולנוע והבמאי ניסים דיין והמבקרים מאיר שניצר ושמוליק דובדבני.

"טלסינמה". ערוץ 1, 22:00

נקמה איומה

אחד הסיפורים הבולטים ב"ביום שבו ירו בראש הממשלה", קובץ הסיפורים שפירסם הסופר עוזי וייל בשנות ה–90, היה "בקרוב יקרה לך משהו טוב". הוא מספר על נער צעיר ועל שכן זועם שהשתלט על בניין נטוש ומתכנן נקמה איומה כאשר עומדים להרוס את הבית. בעיבוד הקולנועי של הסיפור, שהופק ב–2006, משחקים אסי דיין וטינקרבל.

"בקרוב יקרה לך משהו טוב". יס קולנוע ישראלי, 14:30

הוראות הכנה לסרט בורקס

לפני "ערסים ופרחות", הסדרה מעוררת ההדים שיצר לערוץ 8, ביים רון כחלילי סדרה על סרטי הבורקס. את החוטים המקשרים בין השתיים לא קל לאתר, ולא רק בגלל שמה של הסדרה הקודמת, "סרט שחור לבן". בימים אלו שוב משדר ערוץ 8 את הסדרה. הפרק "בורקס — אופן ההכנה", שישודר הערב, עוסק בנוסחת הפלא לסרטים.

"סרט שחור לבן". ערוץ 8, 21:00

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ