השוטרת שלא תוותר לרוצח בתה

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

"עמק האושר", סדרת מתח בריטית בת שישה פרקים שיצרה סאלי ויינרייט, העולה הלילה בערוץ יס או, היא חוויה הופכת קרביים אבל גם מרתקת. הסדרה בעלת השם האירוני מתמקדת בקתרין קייווד (שרה לנקשייר המצוינת), סמלת משטרה חדורת מטרה הממהרת לפעול וגם לדבר, החיה בעיירה קטנה. היא גם סבתא חד־הורית צעירה בסוף שנות הארבעים שלה, שלא חדלה מלהתאבל על ההתאבדות של בתה.

בתחילת הסדרה רואה קתרין את האיש שאנס את בתה ובגללו זו שמה קץ לחייה. מתברר כי האיש מעוות הנפש מעורב בעוד פשע נורא. בהמשך הסדרה מתבררות עוד עלילות ועוד דמויות היוצרות פסיפס מתסכל, מעציב אבל יפה מאוד.

"עמק האושר". יס או, 23:00

הוא קוסם

"שקרן הגון" הוא סרט תיעודי על הקוסם ג'יימס "המדהים" ראנדי, שהופיע מול מיליוני אנשים ברחבי העולם עם מופעי הקסמים שלו. בתקופת השיא שלו גילה כי מתחרים שלו מציגים את התכסיסים ככוחות על, הגדירו עצמם כקוראי מחשבות. הוא החליט להילחם בהם ולחשוף את האמת. במשך שנים נאבק באנשים כמו אורי גלר שניסו לשכנע את הקהל כי הקסמים האלה הם סגולות יוצאי דופן. בסרט מראים את מאמציו, וגם חושפים דבר מה עליו, שיכול להיחשב אולי לא כאמת מוחלטת.

שקרן הגון". יס דוקו, 22:00.

דוגמן הבית

"הדוגמניות ואני" היא סדרה קומית בריטית חדשה על בחור מוזנח וחסר מזל (דייוויד הופמן), שמתגלה כדוגמן ידיים ומגיע אל מרכז סצינת האופנה של מיאמי שבה מצטלמת הסדרה. הסדרה, שתשודר בכל ערב בשבוע, מתארת גם את חייו בדירה שהוא חולק עם שלושה שותפים.

"הדוגמניות ואני". הוט קומדי סנטרל, 22:00

תגובות