הקרב על הירושה באימפריית ההיפ־הופ

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
אימפריה עונה 1
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

הסדרה המענגת "אימפריה" תשודר מהערב בשידור יומי בלוויין. היא מספרת על מפיק ההיפ־הופ האגדי עוד בחייו לושס ליאון, החולש על אימפריה מוזיקלית ומגלה כי הוא חולה במחלה סופנית. כעת עליו להחליט מי יירש אותו, אבל הנסיבות משתנות במהירות: אשתו לשעבר, ששני עשורים קודם לכן עזרה לו בבניית האימפריה, משתחררת מהכלא במפתיע. כך, ריב הירושה שניהלו בניו, עומד בפני טלטלה קרובה.

"אימפריה", יס דרמה HD, 22:45

צרכנות ירוקה

"עושות חשבון", תכנית הצרכנות בעלת האוריינטציה התחקירית בערוץ 10, תעסוק הערב במוצרים בעלי סימון ירוק, כלומר מתכלים במהירות או שאינם מזיקים לסביבה. עד כמה הסימון מהימן, מי מפקח עליו ומי מרוויח בזכות מיתוג ירוק כזה, הן השאלות שיענו בתכנית.

"עושות חשבון", ערוץ 10, 21:00

חברות לכל החיים

"מאהבות", עוד ניסיון ל"עקרות בית נואשות" חוזרת לעונה שנייה, גם היא בכיכובה של אליסיה מילאנו. העונה נפתחת 8 חודשים אחרי סיום העונה הראשונה ועוסקת בארבע החברות, סאבי, קארן, ג'וס ואפריל שחייהן הם סבך מאהבים, סודות ואינטריגות.

"מאהבות 2", יס דרמה HD, 21:00

דרום אפריקה פינת פלסטין

המפיק היהודי־צרפתי המכנה עצמו פייר רחוב יצר את הסרט "מחפשים אפרטהייד", שישודר הערב בערוץ 1. רחוב מנסה לבחון, באמצעות שיחות עם מומחים, בני מיעוטים וזירות אינטראקציה שונות, האם בישראל מתקיים הלכה למעשה שלטון אפרטהייד.

"מחפשים אפרטהייד", ערוץ 1, 22:00

מה יהיה טרנד האופנה הבא?

בעולם האופנה הנדרש ליצירתיות מתחדשת מדי חודשים בודדים, נשמר מקום חשוב לחזאי האופנה. מנבאי הטרנדים הם קבוצה נבחרת של בעלי סמכות המנתחת מגמות עולמיות וטרנדים, מהלכים תרבותיים, כלכליים ופוליטיים, המובילים אותם להציג תחזית לשנתיים הקרובות. תחזית יכולה להרים או למוטט בית אופנה, אבל איך בדיוק מגבשים אותה ומי עושה זאת? הסרט "חזאי הטרנדים", שישודר הערב במסגרת דוקו פאשן ביס דוקו, ינסה ללוות כמה מהשמות הגדולים בתהליך עבודתם.

"חזאי הטרנדים", יס דוקו, 22:00

תגובות