גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

הורים לילדים בבית ספר יסודי, וילדים, לא צריכים היכרות עם "אלישע", שהעונה השנייה שלה תשוב היום למסך ערוץ הילדים. "אלישע", קומדיה מצחיקה מאוד גם אם חגגתם זה מכבר בת או בר מצווה, היא סיטקום המתנהל כולו בבית ספר והיא רצופה בדיחות וקריצות להורים. היא מספרת על אלישע קיז (בדיחה למבוגרים) בן ה–40 שיורש מיליונים מסבו, בתנאי אחד — שישוב לבית הספר ויסיים בהצלחה את כיתה ו'. אלא שאלישע הוא טמבל חביב ואינפנטיל עצלן, שנראה שחיי תלמיד בית ספר יסודי דווקא מתאימים לו. כך הוא מתמרן בין מורים (מלי לוי) ומנהלת בית הספר המשוגעת (עלמה זק), תלמידים ומנהל הקפיטריה מנצורה (אודי כגן) המתחרה בו בטירלול.

בפרק שישודר היום, מתקיים טורניר הכדורסל השנתי בין בית הספר הרצל לאוייבו המר בית ספר גנדי. אלישע, הגבוה בראש מתלמידי כיתה ו' רגילים, אמור להביא לניצחון הראשון עבור בית הספר, ואימון אינטנסיבי עם מנצורה אמור להבטיח זאת, אבל מסתבר שגם לקבוצה השנייה שחקן אורח משלה. על הדרך לקח חשוב ופמיניסטי נלמד, בכל זאת, ערוץ הילדים.

"אלישע". ערוץ הילדים יס והוט, 15:00

כלא או חברים

השוטרת הארלי סנטוס (ג'ניפר לופז) היא בלשית קשוחה במשטרת ברוקלין, אם חד הורית לנערה בת 16, ואשת חוק מושחתת עד היסוד. כל סביבתה והיא מקבלים מעטפות עם כספי שוחד, הגורמות לה לשבש ראיות באשר לנסיבות מותו של חף מפשע שנהרג בידי שוטר. העניינים מסתבכים לשוטרת סנטוס, כשצוות של האף-בי-איי חושף אותה. כעת עליה להחליט האם לרצות את עונשה בכלא, או להפיל את חבריה ומפקדה.

"גוונים של כחול". סלקום טיוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ