איחוד בנסיבות חד-פעמיות

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

באוגוסט 2005 החליטו 40 משפחות מבני היישוב אלי סיני להישאר מאוחדות בקהילה. במקום להתפנות לשכונות הקרוואנים, הם מקימים מאהל ודורשים להישאר מאוחדים ולגור ליד הים. שנה עוברת במאהל עד שנמצא פתרון אפשרי: מיזוג המשפחות עם קיבוץ פלמחים הנאבק על קיומו. שתי הקהילות הללו, שעתידן תלוי זו בזו, לא היו נפגשות ללא הנסיבות החד פעמיות שנוצרו. מאידך, לצירופן יש מחיר ואם הן חפצות חיים, על כל אחת מהן לגלות פרגמטיות. הסרט "חולות נודדים", שישודר הערב בערוץ 1, הוא תיעוד בן עשור על היכולת להתחדש, לגלות את המשותף ולהתחבר.

"חולות נודדים" במסגרת "הסיפור האמיתי". ערוץ 1, 21:00

מתוך הסרט "חולות נודדים "צילום: מתוך הסרט " חולות נודדים "

החוטפים הפכו לשבויים

מעט יותר משנתיים מפרידות בין העונה הראשונה של הסדרה "בני ערובה" לעונה השנייה, שתעלה הערב לשידור, בפרק כפול בערוץ 10. בפרק הזמן הזה הספיקה לצאת הגרסה האמריקאית של הסדרה, שנמכרה לשידור בערוצים ברחבי העולם וזכתה בפרסי טלוויזיה יוקרתיים. בעונה השנייה הופכים החוטפים לשבויים: אדם רובין (יאיר לוטן), קצין ימ"מ שחטף את ראש הממשלה בכדי להציל את אשתו הגוססת, לכוד ומכותר במבנה מחוץ לירושלים, בלי תוכנית פעולה וכשהוא שקוע עמוק בצרות. לדמויות המוכרות נוספו גם זוהר (אלונה טל), חוקרת שב"כ, הפסיכולוגית המשטרתית אורנה (ריימונד אמסלם), שכיר החרב הרצחני בן (איתי טיראן) ועוד.

"בני ערובה". ערוץ 10, 21:00

משחק כדורסל ידידותי

מה לדניס רודמן, שחקן כדורסל אקסצנטרי, ולמנהיג צפון קוריאה, האקסצנטרי כבדיחה רעה, קים ג'ונג און? הסרט "דניס רודמן בצפון קוריאה", שישודר הערב בערוץ 8, מלווה את השליחות של רודמן בגישור בין שתי המדינות באמצעות משחק הכדורסל הבינלאומי הבעייתי ביותר שידע העולם.

"דניס רודמן בצפון קוריאה". ערוץ 8, 22:00

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ