המהפכה שחולל פידל קסטרו

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
"הקלטות של פידל קסטרו"
"הקלטות של פידל קסטרו"צילום: ערוץ 8 / HOT
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

באפריל 2011 הודיע פידל קסטרו על פרישתו הרשמית מראשות המפלגה הקומוניסטית השולטת בקובה. לא רשמית הוא פרש עוד קודם, אבל נדמה שכל זה לא פגע בדימויו ובהילה סביבו, הילת מנהיג בלתי מעורער, גם אם שנוי מאוד במחלוקת. הסרט התיעודי עליו, "הקלטות של פידל קסטרו", שישודר הערב בערוץ 8 בכבלים, מנסה לבנות את המנהיג הקובני, שבמשך שנים לא פורסמו אפילו תמונות עדכניות שלו, כדמות עגולה יותר. באמצעות קטעי ארכיון והחלטות משורטטות דמותו ודמותה של המהפכה שחולל.

"הקלטות של פידל קסטרו". ערוץ 8, 22:00

סימני שאלה

כחלק מאסופת סרטי הדוקו על כלא ופשע, ישודר הערב ב"יס דוקו" הסרט "תומס קוויק, רוצח סדרתי". קוויק הוא סטורה ברגוול השבדי, שבעת אשפוזו בבית חולים לחולי נפש הודה ברציחתו של נער ואחר כך בשורת מעשי רצח ואלימות מחרידים. תומס קוויק הוא השם שנטל לעצמו, שנראה לו הולם יותר לרוצח סדרתי. אבל לאחר שנשפט והחל לרצות מאסר ממושך, החלו להתעורר סימני שאלה בנוגע אליו. האם באמת ביצע את כל מעשי הרצח הללו, או שהתעלומה גדולה יותר?

"תומס קוויק, רוצח סדרתי". יס דוקו, 22:00

מול האויב החדש

מכורי "המתים המהלכים" לא זקוקים לתזכורת, אבל פרק 13 בעונה 6, ישודר מחר ומקרב את צופי הסדרה לסוף העונה (בעוד שלושה שבועות). בפרק זה ריק ושאר הקבוצה מחליטים לאחד כוחות מול האוייב החדש.

"המתים המהלכים 6". יס או, 22:00

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ