משחקי הכס 6: מה יעלה בגורלה של חליסי

העונה החדשה של משחקי הכס מתחילה

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
"משחקי הכס"
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

השבח לאל. סבל בן כמעט שנה יבוא לתומו עת ייגאלו מעריצי "משחקי הכס" (או, בלשון חיבובים "משחכס") מהמתנה ארוכה וקשה מדי, בת שנה, לעונה השישית. כמו כל עונותיה, גם העונה הזאת והתפתחויותיה נשמרו בסוד גמור, אבל על מידת הציפייה והעונג אפשר ללמוד מהאופן שבו התקבל טריילר קצרצר. בארץ, הבזק פניה של השחקנית אניה בוקשטיין גרם לפעימות לב מואצות.

איש אינו יכול לצפות בפרק הראשון של העונה החדשה לפני עלייתו (פרט לנשיא ארצות הברית שביקש וקיבל), אבל צופיה יכולים לקוות לקבל במהרה עדכון על מצבם של גיבוריה, שסיימו את העונה החמישית חבולים ובמצוקה. למשל גורלו של ג'ון סנואו, שבסוף העונה הקודמת שב לקאסל בלק עם הפראיים שהציל והתקבל בעשרות דקירות פגיון מאחיו למסדר. האם מי שנראה כגואל האפשרי לווסטרוז רבתי חי? ומה יעלה בגורלה של חליסי, שנמלטה מהמורדים על גב דרקון שלה, אחרי שהותקפה בעת משחקי הגלדיאטורים. מנוסתה, כזכור, הסתיימה בנחיתה בשטח לא מוכר, הדרקון מותש ופצוע והיא עצמה מוקפת דוטראקים, לא טיפוסים מכניסי אורחים במיוחד.

בסוף העונה הקודמת הובס כל צבאו של סטניס ברתיון, הסוגד לאל האור, בידי צבא בני בולטון. הוא עצמו, אחרי שהקריב את בתו לאל האור באחת הסצינות המטרידות שנראו על המסך (והתחרות, כשמדובר במשחכס, קשה), הוצא להורג בידי ברייאן. ומה יעלה בגורלם של בני סטארק? אריה סטרק הרגה את מי שחיסל את המנטור שלה ונענשת בעיוורון, סנסה אחותה בורחת עם ת'יון גרייג'וי, שהציל את חייה ברגע האחרון, ועתידו של בראן אינו ידוע. מי שיקיץ בחמש בבוקר יוכל לצפות בשידור במקביל לארצות הברית. מי שלא יתאפק עד הלילה להשביע את הסקרנות.

"משחקי הכס 6". יס או, 22:00

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ