היום בטלוויזיה |

סבונייה רב גזעית ותקינה פוליטית

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
"משפחת פוסטר". סדרה שכולה אומרת סובלנות והכלה
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

אין משפחה יותר תקינה פוליטית מ"משפחת פוסטר". היא רב גזעית, חד מינית, כולה אומרת סובלנות והכלה, כאילו עידן אובמה איתנו לעד ואין בלתו.

לנה אדמס פוסטר היא אשת חינוך וזוגתה של סטף אדמס פוסטר, שוטרת. הן מתגוררות בסן דייגו ומגדלות יחד משפחה לא שגרתית: ברנדון, בנה של סטף מנישואיה הקודמים; ג'סוס ומריאנה, תאומים מאומצים; וקלי וג'וד, זוג ילדי אומנה שחוו התעללות בבית האומנה הקודם שלהם. ברקע נמצא גם בעלה לשעבר של סטף, מייק, שגם עובד עמה במשטרה.

למרות הנימה הצדקנית והמחנכת, משהו ב"משפחת פוסטר" עובד בכל זאת, אולי מפני שיותר משהיא דרמה משפחתית, היא מתנהגת כסבונייה (לרבות רומן המתפתח בין הילדים, הפרעות קשב וריכוז והפרעות נפשיות), מה שסייע לה לשרוד ארבע עונות מכובדות. שלוש העונות הראשונות זמינות מהחודש שעבר בשירות וי־או־די של יס, לקראת השקת העונה הרביעית שלה, ששידורה יחל מחר.

תהפוכותיה, כמובטח, גדולות. קלי מגלה כי דונלד אינו אביה הביולוגי, מה שעלול להפריד בינה ובין אחיה ועוצר את תהליך האימוץ שלה. ברנדון מחלים מפציעתו ומצוי במצב בו עתידו כמוזיקאי, פסנתרן מחונן, בסכנה. הוא גם נדרש להתמודד עם ייסורי מצפון ותחושת אשמה. ואילו מריאנה מבהירה את שיערה כדי להשתלב חברתית בקבוצת הריקוד שלה.

"משפחת פוסטר". יס וי־או־די וסלקום טיוי

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות